Ile powstanie sezonów The Last of Us? Showrunner adresuje spekulacje fanów

Podczas gdy wielu graczy i kinomaniaków wyczekuje kolejnych szczegółów na temat drugiego sezonu The Last of Us, Craig Mazin jasno daje do zrozumienia, że do końca całego serialu jeszcze daleko.

Premiera The Last of Us głośnym echem rozeszła się po całych mediach. Serial zebrał bardzo dobre oceny, gracze byli zadowoleni z wierności względem produkcji Naughty Dog i dzieło HBO może w rezultacie wylądować niedługo na szczytach rankingów najlepszych seriali roku 2023. Wiele osób już teraz zastanawia się, jak daleko sięgają plany HBO i showrunnera.

Podczas ostatniego wywiadu The Hollywood Reporter z Craigiem Mazinem, poznaliśmy kilka szczegółów na temat tego, co dzieje się za kulisami. Budżet na drugi sezon został podobno podniesiony, a showrunner nie ma wątpliwości, że HBO zależy na dobrym odbiorze The Last of Us oraz docenia wartość kreatywną, jaką cały zespół wnosi do tej produkcji.

Reklama

Redaktor w pewnym momencie bezpośrednio zapytał o potencjalną liczbę sezonów. Mazin w odpowiedzi przyznał, że cztery brzmi jak dobra liczba, chociaż nie wszystko jest pewne na ten moment. Niektóre historie mają wymagać większej liczby odcinków, a inne mniej. Może też okazać się, że twórcom uda się zamknąć w trzech sezonach albo będą potrzebować piątego, aby zrealizować wszystko, co chcą.

Sporo będzie zapewne zależeć również od odbioru kolejnych sezonów. Trudno oczywiście spodziewać się, że następne odcinki poziomem spadną do podłogi i zainteresowanie The Last of Us znacząco spadnie. Jeżeli popularność serialu z czasem byłaby coraz mniejsza, a twórcy nie mogliby na dłuższą metę utrzymać uwagi widzów, historia prawdopodobnie zamknęłaby się prędzej niż później.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | HBO Max

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy