Human Fall Flat 2 ogłoszone! Kultowa platformówka powraca w nowym wydaniu

Jedna z najlepszych trójwymiarowych gier platformowych ostatnich lat doczeka się swojego sequela. Studio No Brakes Games ogłosiło właśnie powstanie Human Fall Flat 2. Gra zadebiutuje na platformie PC oraz na konsolach.

Human Fall Flat jedną z ciekawszych logicznych platformówek

Human Fall Flat to tytuł, który trafił na półki sklepowe w połowie 2016 roku. Produkcja bardzo szybko zyskała na grywalności i zaskarbiła sobie ogromne rzesze oddanych graczy. Rozgrywka opiera się trybie kooperacyjnym do nawet ośmiu graczy. Każdy steruje prostym człowieczkiem, który musi pokonywać kolejne zróżnicowane pod względem trudności poziomy.

Przed graczami rodzi się wiele wyzwań, bowiem każdy level zmusza do główkowania i szukania sposobów przejścia konkretnego etapu poziomu. Przy okazji należy wykazać się całkiem sporą zręcznością i refleksem, a nie wszystkie rozwiązania podane są na tacy. Wszystko to okraszone jest kapitalnym silnikiem gry, który obrazuje realistyczną fizykę poruszania się.

Reklama

O sukcesie Human Fall Flat przemawiają liczby i statystyki. Gra sprzedała się na wszystkich platformach w liczbie ponad 30 milionów egzemplarzy. Na Steamie dzieło od No Brakes Games posiada ponad 140 tys. recenzji, z czego 94% pozytywnych.

Human Fall Flat 2 nadchodzi. Będzie jeszcze lepiej?

Producenci nie zamierzają hamować swoich zapędów. Human Fall Flat w ostatnich latach doczekał się wielu nowych tematycznych poziomów, które wprowadzały sporo urozmaiceń i nowości. Teraz z kolei dla fanów gry nadchodzi prawdziwa gratka. Powstaje bowiem Human Fall Flat 2.

Producenci anonsują swój nadchodzący projekt słowami: "To większa, lepsza i bardziej niezdarna kontynuacja Twojej ulubionej platformówki z elementami logicznymi, oferująca zupełnie nowe poziomu, konfigurowalne postacie i jeszcze bardziej szaloną zabawę opartą na fizyce".

Ponadto każdy level przyniesie nowe rozwiązania, zabawki i urządzenia, nad którymi jak to bywało w Human Fall Flat, trudzić będziemy się w trybie solowym bądź kooperacyjnym. W skrócie kontynuacja ma przynieść więcej dynamiki, lepszą grafikę i nieznane do tej pory rozwiązania.

Human Fall Flat zadebiutuje na: PC oraz konsolach. Data premiery gry nie jest jeszcze znana.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy