Reklama

Hulk kolejną grywalną postacią w Marvel’s Midnight Suns

​Od premiery Marvel’s Midnight Suns dzieli nas zaledwie kilka dni, ale właśnie poznaliśmy kolejną grywalną postać tej gry - będzie nią Hulk.

Dla jednych będzie to niespodzianka, dla innych zapewne nie, ale wkurzony, zielony gigant dołącza do zestawu grywalnych bohaterów Marvel’s Midnight Suns. Niektórzy, uważni gracze zauważyli go już w tle jednego ze zwiastunów gry, więc jeśli ktoś postawił na przecieki - miał rację.

Firaxis ujawnia “tajemnicę"

Do wycieku nawet całkiem autoironicznie odniosło się samo Firaxis, które ogłaszając postać napisało: “Nasza najlepiej chroniona “tajemnica", której absolutnie nikt nie odkrył w końcu zostaje ujawniona! Hulk przebije sobie drogę do zestawu postaci Midnight Suns już 2 grudnia!".

Reklama

Podsumowując, w momencie premiery Marvel’s Midnight Suns będzie zawierało całkiem pokaźne grono znanych postaci, które dołączą do tych, które stworzą gracze. Zagramy Iron Manem, Kapitanem Ameryką, Wolverinem, Spider-Manem, Scarlet, Doktorem Strange, Kapitan Marvel, Bladem, Ghost Riderem, Magikiem, Nico Minoru oraz ogłoszonym właśnie Hulkiem.

Następni bohaterowie już czekają w kolejce

W dalszej kolejności do gry dołączą postaci dodane przez twórców w ramach DLC, które będzie elementem przepustki sezonowej - potwierdzono już Storma, Morbiusa, Venoma oraz Deadpoola.

Gra zaczyna już natomiast zbierać pierwsze oceny i recenzje, które póki co wyglądają całkiem nieźle - w serwisie Metacritic gra może się pochwalić średnią ocen na poziomie 83/100. Ostatnio wspominaliśmy chociażby o jednym z jej mocnych punktów czyli ogromnej ilości linii dialogowych, szczególnie jak na grę tego typu.

Marvel’s Midnight Suns pojawi się już w tym tygodniu, 2 grudnia, w wersjach na pecety, konsole poprzedniej i obecnej generacji oraz Nintendo Switch.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel’s Midnight Suns | Firaxis Games

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy