Reklama

Huggy Wuggy. Potwór z gry typu horror popularny wśród dzieci. Przytula, by zabić swe ofiary

W Polsce zapanowała nowa moda wśród dzieci. Zanotowano wzrost popularności zabawki - pluszaka Huggy Wuggy, który jest jednym z bohaterów gry komputerowej typu horror. Niebieski stwór najpierw przytula swoje ofiary, a następnie je zabija.

Coraz częściej do rodziców gorące apele kierują nauczyciele i wychowawcy w przedszkolach oraz w szkołach. W ostatnim czasie dzieci upodobały sobie nową zabawkę - pozornie niewinnego Huggy Wuggy - postać, która z sukcesem przeniesiona została ze świata wirtualnego do rzeczywistego.

Huggy Wuggy to niebieska maskotka z charakterystycznymi długimi łapami i nogami. Elementem wyróżniającym tego stworka jest szeroki, niepozorny uśmiech, spod którego wystają duże i spiczaste zęby.

Reklama

Zabawka silnie przebija się do popkultury jako jeden z niepokojących trendów, na które uwagę zwrócili wychowawcy w przedszkolach. Dzieci nie tylko z chęcią odwzorowują wizerunek niebieskiej postaci na rysunkach, ale także coraz częściej spotkać można niebieskiego bohatera w postaci maskotki, która stała się prawdziwym hitem sprzedażowym w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych.

Huggy Wuggy. Kto to jest?

Huggy Wuggy to jeden z bohaterów gry wideo o tytule "Poppy Playtime". Jest to dzieło osadzone w klimatach mrocznego survival horroru, w którym akcja toczy się w opuszczonej fabryce zabawek. Gra wydana została w październiku ubiegłego roku i od tamtego czasu stale zyskuje na popularności.

Niebieski stwór jako jedna z postaci występujących w produkcji, jest w stanie przytulić gracza tak, by go zabić. W tytule tym uświadczyć można więcej nawiedzonych zabawek, z którymi będzie się musiał mierzyć gracz, jednak największą popularnością i rozpoznawalnością w popkulturze cieszy się rzeczony Huggy Wuggy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama