Reklama

Horror The Chant z nowym zwiastunem

​The Chant, horror utrzymany w klimacie okultyzmu i psychodelicznego koszmaru otrzymał właśnie zwiastun zapraszający do gry.

The Chant opisywany jest jako "psychodeliczny horror akcji", którego akcja toczy się na odległej wyspie, która ma związek z kultem New Age z lat 70. XX wieku. Gra po raz pierwszy była zaprezentowana na E3 w 2021 roku, deweloperem jest studio Brass Token a wydawcą Prime Matter należący do Koch Media. Gra ukazać się ma w 2022 roku.

Reklama

Tajemnicza wyspa, która przyciąga zło

Zwiastun ukazuje wyspę, na której znajduje się struktura przypominająca kopułę. Przybywają do niej osoby, które liczą na objawienie i duchową podróż. Widzimy białe stroje i świece na podłodze.

Wszystko wskazuje na to, że na wyspie odbywa się tajemniczy rytuał. Bohaterowie zwiastuna wspominają o grupie, która była na wyspie w latach 70. Dalej wydarzenia nabierają przerażającego obrotu, a przed oczami bohaterów pojawia się eteryczna postać z innego wymiaru określana jako Gloom. Obecność złego ducha wpływa na dziwne wydarzenia, które zaczynają się dziać wokół bohaterów.

Zwiastun kończy się przypomnieniem, że The Chant zaplanowany jest na jesień 2022 roku. Na stronie dewelopera Brass Token można wyczytać jednak, że okno wydawnicze jest zawężone do października 2022. Czyżby kolejny horror na Halloween?

Gra wydana będzie w październiku 2022 na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy