Hogwarts Legacy sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Szykuje się wielki hit!

​Hogwarts Legacy powoli rośnie do miana jednej z największych premier początku 2023 roku. Na większości platform gra Avalanche znajduje się wśród najchętniej kupowanych produkcji.

Świat Harry’ego Pottera zawsze cieszył się ogromną popularnością. Mimo tak dużej liczby fanów i popularności uniwersum nie doczekaliśmy się jeszcze nowej, większej produkcji, która w pełni oddawałaby klimat przedstawiony w książkach i filmach.
Częściowo dlatego zapowiedź Hogwarts Legacy, nowego projektu Avalanche Studios, wzbudziła wśród graczy wielką ekscytację.

Gra od początku zapowiadała się na bardzo ambitny projekt i nawet na etapie, kiedy mieliśmy dostęp wyłącznie do strony internetowej Hogwarts Legacy, gra imponowała rozmiarem. W kolejnych miesiącach stało się jasne, że deweloperzy szykują dla nas coś wielkiego.

Reklama

Teraz od premiery dzielą nas już tylko tygodnie, preordery oficjalnie ruszyły i sprzedają się znakomicie. Hogwarts Legacy znajduje się wśród najchętniej kupowanych gier Steama już od dwóch tygodni, a sytuacja bardzo podobnie wygląda na innych platformach. Gra Avalanche jest aktualnie najlepiej sprzedającą się produkcją na Amazonie.

Zainteresowanie Hogwarts Legacy staje się jeszcze bardziej imponujące, kiedy weźmiemy pod uwagę, jakie premiery otaczają ten tytuł. Tydzień został do debiutu Dead Space Remake, a Call of Duty: Modern Warfare 2 dominuje rankingi sprzedaży od miesięcy. Fakt, że na kilka tygodni przed swoją premierą Hogwarts Legacy przyciąga aż tyle osób, sugeruje bardzo duży i głośny debiut.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hogwarts Legacy | Harry Potter
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy