Reklama

Hogwarts Legacy nie będzie miał grywalnego Quidditcha

​Poznaliśmy odpowiedź na jedno z najbardziej niecierpiących zwłoki pytań fanów Harry’ego Pottera. W FAQ Avalanche Studios oficjalnie potwierdziło, że w Hogwarts Legacy nie zagramy w Quidditcha.

Hogwarts Legacy po ostatnim opóźnieniu ma zadebiutować 10 lutego 2023 roku. Jest to produkcja, na którą czekaliśmy od bardzo długiego czasu i która kilkoma ostatnimi zwiastunami i obszerną prezentacją podczas State of Play wzbudziła niemałą ekscytację wśród graczy. Wiele osób będzie mogło spełnić swoją dziecięcą fantazję i stać się uczniem Szkoły Magii i Czarodziejstwa.

Do premiery zostało jeszcze pół roku i Avalanche Studios wykorzystuje to do publikowania kolejnych zwiastunów i budowania hype’u wokół zbliżającego się debiutu. Na oficjalnej stronie Hogwarts Legacy zaktualizowano również ostatnio sekcję FAQ. Wzbogacono ją o odpowiedź na bardzo popularne wśród fanów Harry’ego Pottera pytanie.

Reklama

Według zaktualizowanego FAQ Hogwarts Legacy nie będzie miał grywalnego Quidditcha. Odpowiedź wspomina o lataniu na miotle w celu eksploracji otaczających Szkołę lokacji, ale popularny w Hogwarcie sport nie będzie niestety częścią gry.

Dla wielu graczy nie będzie to może powód, dlaczego nie zdecydują się na zakup Hogwarts Legacy, ale bez wątpienia jest to zawód. Niektórzy do tej pory połączyli po prostu przysłowiowe kropki.

Wiemy o znaczeniu Quidditcha dla uczniów w książkach i filmach, widzieliśmy latanie na miotle i charakterystyczne boisko obok Hogwartu. W pewnym momencie widzieliśmy nawet jednego z uczniów szkoły w stroju od Quidditcha. Ostatecznie Avalanche jednak nie zdecydowało się na to rozwiązanie.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy