Hogwarts Legacy 2: Nowy Harry Potter od Avalanche Software już w 2025 roku?

WarnerBros. najwyraźniej nie chce marnować ani sekundy i planuje zadbać o fanów Harry’ego Pottera. Podobno już teraz trwają prace nad drugą częścią Hogwarts Legacy.

Kilka pierwszych miesięcy tego roku należało do Hogwarts Legacy. Najpierw świetnie sprzedawały się preordery, a kiedy gra została niemalże jednogłośnie uznana za udaną produkcję, zainteresowanie poszybowało do góry. Dostaliśmy świetny tytuł, którego premiera na długo zapisze się w historii gier wideo.

Kiedy ekscytacja powoli opadała i większość graczy zapoznała się z historią Hogwarts Legacy, pojawiły się pytania o przyszłość tej marki. Wiele osób widziało bowiem potencjał na dalsze rozwinięcie stworzonej przez Avalanche produkcji. Gracze sugerowali ekspansje, dodatki albo nawet regularne aktualizacje powoli rozszerzające mapę Hogwartu i okolic.

Reklama

Według użytkownika @MyTimeToShineH na Twitterze, WarnerBros. ma nieco inne plany na przyszłość Hogwarts Legacy. Już teraz trwają podobno prace nad sequelem. Skoro wciąż nie słyszeliśmy nic o potencjalnych dodatkach lub ekspansjach, naturalnym planem na przyszłość byłoby stworzenie nowej, oddzielnej gry.

Chociaż plotka ta może okazać się nieprawdziwa, WarnerBros. jasno dawało wcześniej do zrozumienia, że Hogwarts Legacy nigdzie się nie wybiera. Udało im się szturmem podbić świat gier wideo, trafić do milionów użytkowników i trudno wyobrazić sobie, żeby po takim sukcesie mieli zrezygnować z dalszego rozwoju tego IP.

Trwające prace nad sequelem są w rezultacie bardzo bezpieczną predykcją. Większość graczy interesuje jednak zapewne informacja, kiedy miałby on trafić na PC i konsole. Zależnie od tego na jakim etapie produkcji jest aktualnie Hogwarts Legacy 2, nie powinniśmy spodziewać się premiery wcześniej niż w 2025 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Avalanche Software

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy