Reklama

Hitman zwiedza świat

Square Enix podzieliło się kolejnym zwiastunem gry. Możemy przyjrzeć się w nim kilku lokacjom, które pojawią się w pełnej wersji gry.

Do sieci trafił nowy materiał wideo promujący nadchodzącą wielkimi krokami odsłonę Hitmana. Twórcy produkcji postanowili zaprezentować Paryż, będący miejsce akcji pierwszej misji.

Znalazło się również miejsce na klimatyczną Sapienzę oraz Marrakesz. Obie miejscowości odwiedzimy jednak dopiero w kolejnych epizodach, udostępnianych w miesięcznych odstępach od daty premiery gry.

Zwiastun przedstawia także głównego bohatera, przebierającego się za przypadkowych ludzi i skutecznie wykonującego swoje zadania. Wszystko wskazuje na to, że za kilka dni przypomnimy sobie, dlaczego tak bardzo lubimy tę serię. Przy okazji, klimatyczny utwór wykorzystany w filmie to "Men Today" w wykonaniu zespołu Health.

Reklama

Hitman zadebiutuje 11 marca bieżącego roku. Produkcja dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Przypominamy również, że od jutra startują otwarte beta testy dla członków PlayStation Plus.

Autor: Łukasz Morawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama