Reklama

Hitman 2 z ambitnymi planami na rozwój

​Studio IO Interactive podzieliło się ambitnymi planami na dalszy rozwój skradanki Hitman 2, wydanej w listopadzie ubiegłego roku. Najważniejsze nowości to zapewne dwa nadchodzące, pełnoprawne etapy: latem odwiedzimy Bank, a jesienią zajmiemy się mordowaniem w Kurorcie. Ale to nie wszystko.

Opublikowana na oficjalnej stronie grafika podsumowuje także część elementów, które już otrzymaliśmy, takie jak choćby snajperska mapa Port Hantu, wydana już pod koniec ubiegłego miesiąca. Do tego strój flaminga, gustowny pistolet El Matador oraz szereg mniejszych bonusów.

Kolejna ważna aktualizacja to wspomniane lato - nie podano jeszcze konkretnej daty. Właśnie wtedy w grze pojawi się lokacja pod nazwą Bank. Do tego kolejne misje do wykonanie, umieszczone w dostępnych już lokacjach: Embrace of the Serpent oraz Illusion of Grandeur.

Sporo atrakcji zaplanowano na jesień, ale już głównie dla posiadaczy gry w Złotej Edycji. To snajperska mapa Więzienie, a także całkiem nowa lokacja "swobodna", czyli wspomniany Kurort na tropikalnej wyspie. Do tego kolejne dodatki kosmetyczne i inne zadania specjalne do wykonania.

Reklama

Akcję Hitman 2 osadzono po wydarzeniach z poprzedniej części cyklu. Po raz kolejny kierujemy łysym zabójcą, który otrzymuje zlecenie wyeliminowania jegomościa określanego jako Shadow Client i odkrycia jego organizacji militarnych. Sytuacja ulega zmianie, gdy bohater poznaje tożsamość celu.

Podczas zabawy gracze wraz z podopiecznym odwiedzą między innymi Miami - misja rozegra się w trakcie trwania zawodów wyścigowych. Ponadto trafią do sześciu innych lokacji, w tym skąpanych w słońcu ulic i mrocznych lasów deszczowych.

Tak jak we wcześniejszych odsłonach, istotną rolę odgrywa skradanie. Agent 47 otrzymał kilka nowych sztuczek związanych z działaniem po cichu - krycie się w tłumie lub pobliskich krzakach. Premiera odbyła się 13 listopada na PC, PS4 oraz Xbox One, już bez podziału na odcinki.

Dowiedz się więcej na temat: Hitman 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje