Reklama

​Hideo Kojima zapowiada nową grę i powrót lubianej aktorki

Hideo Kojima znowu coś kombinuje, ale przynajmniej zobaczymy znanych i lubianych aktorów.

Twórca serii Metal Gear Solid oraz gry Death Stranding znowu w intrygujący sposób zapowiada swoją nową produkcję. Tym razem jest to cała seria teaserów, z których najnowszy pojawił się dzisiaj. W poprzednich “zajawkach" Kojima zapowiadał (prawdopodobnie), że do obsady jego nowej gry dołączą między innymi Elle Fanning oraz Shioli Kutsuna. Natomiast w najnowszej widzimy zaciemnioną twarz i napis “How come?". Gracze już odgadli, że wyciemnione oblicze należy najprawdopodobniej do aktorki Léi Seydoux, która w Death Stranding grała rolę Fragile.

Reklama

Po ostatnich wpisach Kojimy w social mediach coraz więcej graczy przychyla się ku teorii, że tajemnicze zapowiedzi odnoszą się do powstającego sequela Death Stranding. Obecność aktorki z pierwszej części gry jeszcze mocniej utwierdza ich w tym przekonaniu. Tym bardziej, że w momencie pisania tych słów jesteśmy chwilę od gali Game Awards, na której być może sequel zostanie pokazany oficjalnie. A o przyjaźni Hideo Kojimy z organizatorem gali, Geoffem Keighly krążą już w branży legendy.

Inny dowód na to, że tajemniczy projekt Hideo to Death Stranding 2, to informacja, która w maju “wymsknęła" się Normanowi Reedusowi, który w “jedynce" grał rolę głównego bohatera, Sama Bridgesa. Aktor sam przyznał, że trwają prace nad sequelem. Jednak Kojima do tej pory niczego oficjalnie nie potwierdził. Skomentował jedynie wpis aktora serią wspólnych zdjęć i żartobliwym podpisem, w którym odsyłał Normana do jego “prywatnego pokoju".

Czekacie na potwierdzenie informacji o Death Stranding 2? Czy może chcielibyście, żeby Hideo Kojima stworzył zupełnie nową grę?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hideo Kojima | Death Stranding

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy