Hideo Kojima proponuje graczom pluszowe Kryptobioty

​Hideo Kojima wziął udział w niezwykłej sesji dla magazynu Vogue. Na jednym ze zdjęć widzimy jak twórca pozuje z pluszową maskotką Kryptobiota. Maskotki te będą dostępne na Tokyo Game Show.

Nie ujawniono jeszcze żadnych informacji na temat cen maskotek, ani czy będą dostępne w sprzedaży po wydarzeniu. Natomiast wiadomo na pewno, że są całkiem urocze - nawet jeśli reprezentują dziwne, małe formy życia, których główny bohater Death Stranding używa jako pożywienia do odbudowania swojego poziomu zdrowia.

Zdjęcia, którymi Kojima dzieli się na swoim twitterze, sugerują, że pluszaki będą dostępne w dwóch rozmiarach. Jeden na tyle mały, żeby dało się go umieścić na półce, obok gier, albo traktować jako przytulankę do snu. Natomiast większy może służyć za poduszkę, co zresztą prezentuje sam Kojima na zdjęciach. Dla skali, pluszaki prezentują się też obok figurki-maskotki Kryptobiota, który wygląda przy nich jak malutki robaczek. Nic zresztą dziwnego, bo maskotka jest wielkości breloka do kluczy.

Reklama

Jak widzicie, to nie pierwszy raz, kiedy Kryptobioty stają się fizycznie istniejącymi zabawkami. Figurka-maskotka pojawiła się w oficjalnym sklepie Kojimy w zeszłym roku i w dalszym ciągu jest tam dostępna - oczywiście będzie ją można kupić również na Tokyo Game Show. Miejmy nadzieję, że nowe pluszaki również tam niedługo trafią.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Hideo Kojima | Death Stranding
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama