​Henry Cavill musi zostać w serialu Wiedźmin. Ponad 63 tys. fanów podpisało petycję

Ogrom zamieszania i jeszcze więcej sensacji wzbudziła decyzja Henry’ego Cavilla dotycząca rezygnacji z roli Geralta z Rivii w serialu "Wiedźmin" realizowanym przez Netflixa. W sieci wystartowała petycja, której celem jest przywrócenie aktora do produkcji.

Z projektem "Wiedźmin" Henry Cavill związany był od samego początku jego istnienia, czyli od 2019 roku. Wielu nie wyobraża sobie kontynuacji serialowych przygód bez aktora urodzonego w Wielkiej Brytanii. Tak się jednak stanie. Sezon nr 3 będzie ostatnią serią, w której uświadczymy Cavilla w głównej roli Geralta z Rivii.

Sezon 4 przyniesie z kolei znaczące zmiany w obsadzie. Odtwórca głównej roli zostanie zastąpiony przez innego aktora - Liama Hemswortha, którego kojarzyć możecie z ról w takich produkcjach jak: Igrzyska śmierci, Miłość i honor czy Ostatnia piosenka. Australijczyk za pośrednictwem swoich mediów wyraził ogromną ekscytację w związku z zasileniem przez niego wiedźmińskiej, serialowej obsady.

Reklama

Tymczasem po ogłoszeniu odejścia przez Cavilla w sieci zrodziła się prawdziwa burza. Fani serialu nie mogą pogodzić się z tak radykalnymi zmianami. Strata ulubieńca zainicjowała start... internetowej petycji. Jej cel jest prosty: przywrócenie Henry’ego Cavilla do roli Geralta z Rivii w serialu Netflixa.

Na obecną chwilę petycja podpisana została już przez ponad 63 tys. osób. Podpisać możecie ją bezpośrednio pod tym .

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin | Henry Cavill

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy