Hell Let Loose: Nadciąga piekło! Wojna światowa w zupełnie nowej odsłonie

W przyszłym miesiącu zadebiutuje konsolowa wersja ciepło przyjętej przez graczy PC wojennej strzelanki Hell Let Loose. Z tej okazji posiadacze systemów PlayStation 5 otrzymają szanse wypróbowania gry w ramach otwartych beta-testów.

Deweloperzy z Black Matter, którzy stoją za produkcją Hell Let Loose - wojennej strzelanki z widokiem z perspektywy pierwszej osoby jeszcze niedawno ogłaszali datę premiery wersji na konsole, a już będzie można ją wypróbować.

Gra w wersji PC powstała dzięki kampanii na Kickstarterze. Przypadła do gustu graczom z całego świata do tego stopnia, że autorzy zdecydowali się przenieść ciężki, wojenny klimat na pozostałe platformy stacjonarne - PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Hell Let Loose to jedna z wielu gier osadzonych w czasach II wojny światowej - jednak wyróżnia ją skala. Tytuł oferuje ogromne bitwy z udziałem 100 graczy jednocześnie (50 na 50), które toczą się na rozległych i zróżnicowanych mapach (łącznie 10 do wyboru) inspirowanych rzeczywistymi miejscami działań militarnych z tamtego okresu.

Reklama

Pozwoli to graczom odtworzyć na nowo takie historyczne potyczki globalnego konfliktu, jak lądowanie w Normandii, czy bitwy o Las Hurtgen, czy o Wzgórze 400. Produkcja oferuje 14 rożnych klas postaci do wyboru, które różnią się stylem gry i wyposażeniem. Każda z drużyn zaczyna po przeciwnych stronach lokalizacji, a celem jest pokonanie przeciwnej armii i przejęcie kontroli nad terytorium.

Zainteresowani? Nie musicie długo czekać - gra zadebiutuje na rynku 5 października, ale jeśli tylko posiadacie na stanie konsolę PlayStation 5, to przez najbliższe dni będziecie mogli opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu zbrojnego wszech czasów. Beta zakończy się 20 września. Co bardzo istotne beta-wersja jest dostępna dla wszystkich posiadaczy PS5, nie jest wymagana aktywna subskrypcja PlayStation Plus.

Jednak warto wspomnieć, że edycja dedykowana platformie Sony będzie dodatkowo wykorzystywać nowe technologie kontrolera DualSense - haptyczne wibracje i adaptacyjne triggery oraz dźwięk przestrzenny w słuchawkach 3D Pulse.

Hell Let Loose dołącza do zestawu gier wojennych, które zadebiutują na konsolach w tym roku. Co prawda EA przeniosło termin debiutu Battlefielda 2042 na przyszły rok, ale o premierę Call of Duty Vanguard, która zapowiedziana została na 5 listopada, możemy być spokojni.

DXter

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy