Halo Infinite można ograć z kamerą z trzeciej osoby

​Cała kampania Halo Infinite z plecami Master Chiefa na ekranie. Nowy mod do ostatniej odsłony serii pozwala zmienić kamerę na trzecią osobę. Pierwsze gameplaye sugerują, że może być to bardzo interesujące doświadczenie.

Halo Infinite zarówno wewnątrz multiplayera, jak i jednoosobowej kampanii, oferuje dużo swobody. Cel w grze jest bardzo prosty, a liczba narzędzi ogromna. Halo słynie z kreatywnych sposobów na pokonywanie przeciwników, co wielu fanom dostarcza mnóstwo frajdy.

Mimo tak dużej swobody wewnątrz gry, 343 Industries nie pozwala zmienić kamery w nowej odsłonie serii i stawia na pierwszą osobę. Perspektywa zmienia się okazjonalnie, kiedy mamy w rękach większe bronie albo prowadzimy pojazdy, ale większość czasu spędzamy, patrząc się na swoją broń. Problem ten zmienia nowy mod, który zadebiutował właśnie na PC.

Reklama

Na powyższym materiale możecie zobaczyć efekty pracy moderów. Błyskawicznie rzuca się w oczy fakt, jak naturalna wydaje się ta kamera w Halo Infinite. Mody są popularne na PC i wielu fanów próbuje regularnie próbuje przerabiać swoje ulubiony gry.

Zmiana kamery z pierwszej na trzecią osobę nie jest więc niczym nowym. W większości przypadków grom nie wychodzi to jednak na dobre i trudno jest się przestawić na nową perspektywę.

Pierwsze gameplaye z moda do Halo Infinite aż proszą się o sprawdzenie pełnej kampanii z kamerą z trzeciej osoby. Na szczęście modyfikacja nie jest trudna do zainstalowania i coraz szybciej zyskuje na popularności, dzięki czemu po internecie krąży już wiele poradników.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Halo Infinite
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama