Reklama

Gwint: Data startu beta-testów

Nowa gra twórców Wiedźmina zalicza poślizg, fani muszą uzbroić się w cierpliwość, ale przecież najważniejsze, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Odpowiedzialna za Gwinta dywizja CD Projekt RED zaanonsowała, co następuje: "Podczas targów E3 ogłosiliśmy, że zamknięta beta GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej rozpocznie się we wrześniu. Niestety, ale potrzebujemy nieco więcej czasu, zanim oddamy grę w wasze ręce".

"Szansę na zrobienie pierwszego wrażenia ma się przecież tylko jedną, a stworzenie dobrej gry liczy się dla nas bardziej niż sztywne trzymanie się terminów. Mówiąc wprost: nim wystartujemy, chcemy mieć pewność, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nowy termin rozpoczęcia zamkniętej bety to 25 października. Przepraszamy, że musicie czekać nieco dłużej" - czytamy dalej.

Reklama

Zapisy do zamkniętych testów wciąż trwają. Jeśli macie chęć, by powrócić na chwilę do przygód obijającego się o meble wiedźmina Geralta, możecie to zrobić pod tym adresem. Nieco wcześniej, bo już za tydzień, grę będą mogli sprawdzić wizytujący Gamescom gracze i dziennikarze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy