​GTA VI. Tak może wyglądać rozgrywka w nadchodzącym dziele od Rockstar

Jak może wyglądać GTA VI? Na pewno wielu z was zadaje sobie to pytanie. Studio "TeaserPlay" wyszło naprzeciw oczekiwaniom i stworzyło autorską filmową koncepcję szóstej odsłony legendarnej serii Grand Theft Auto. Efekt zniewalający!

GTA VI niezmiennie pozostaje jedną z najbardziej wyczekiwanych gier na rynku. Rockstar Games o szóstej odsłonie kultowej serii nie mówi praktycznie nic, a najwięcej informacji dowiadujemy się z wszelkich przecieków.

Ostatnie głośne doniesienia opublikował Bloomberg. W serwisie tym czytaliśmy, że nadchodzące GTA może być "ugrzecznioną grą", zdecydowanie odbiegającą od tego, co możemy doświadczać w poprzednich tytułach z serii. Dzieło nie będzie już parodiowało m.in. amerykańskiej kultury. Ma poruszać w warstwie fabularnej zdecydowanie mniej tematów z pogranicza kultury i polityki.

Reklama

Ponadto dowiedzieliśmy się, że szósta odsłona otrzyma grywalną bohaterkę - protagonistkę pochodzącą z krajów latynoskich. Akcja powrócić ma do Miami - co akurat spotyka się ze sporym entuzjazmem ze strony graczy.

Tak może wyglądać GTA VI

Niestety do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego zwiastuna ani krótkiej zajawki, nie wspominając o plakacie promującym grę. W takim wypadku studio graficzne "TeaserPlay" zajmujące się animacjami i tworzeniem filmów opublikowało na swoim kanale autorska koncecja tego, jak wyglądać może GTA VI.

Niemal 3-minutowy film prezentuje niezwykle klimatyczne miasta w dziennej oraz nocnej scenerii, bohaterów, ulice metropolii, a także wiele innych ciekawych lokacji. Wszystko stworzone zostało na silniku Unreal Engine 5. Co tu więcej pisać - nie obrazilibyśmy, gdyby tak wyglądała finalna wersja gry, a Wy?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games | Grand Theft Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy