GTA V na PS4 będzie działać w rozdzielczości 1080p

GTA V to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Co prawda tytuł miał już swoją premierę na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, jednak gracze pecetowi oraz posiadacze next-genów wciąż czekają na możliwość poznania losów trójki bohaterów. Na PlayStation 4 rozgrywka będzie prezentowana w rozdzielczości Full HD.

Zdaje się, że Rockstar Games poradził sobie z optymalizacją wersji na PlayStation 4, bowiem gra będzie działać w pełnym 1080p. Informacje tego typu pojawiły się w najnowszym wydaniu magazynu Official PlayStation Magazine. Redaktorzy mieli już możliwość zagrania w edycję next-genową.

Z opisu możemy wyczytać, że oprócz rozdzielczości Full HD (niestety nie pojawia się informacja o ilości klatek na sekundę), odświeżona wersja GTA V zaoferuje większe pole widzenia, 100 nowych utworów muzycznych, niedostępne dotąd dzikie zwierzęta i ulepszoną wersję GTA Online.

Niestety informacje na temat wersji na Xbox One są aktualnie niedostępnie. Nie wiadomo zatem, czy konsola Microsoftu również obsłuży GTA V w rozdzielczości Full HD.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje