GTA: The Trilogy - wyciekły pierwsze obrazki. Czy tak będzie wyglądać gra na smartfonach?

​Grand Theft Auto: The Trilogy to jedno z największych rozczarowań tego roku. Ale Rockstar wciąż ma wobec trylogii ambitne plany.

Studio musi w pierwszej kolejności złagodzić krytyczny odbiór GTA: The Trilogy w wersjach na... w zasadzie wszystkie platformy, na jakie trafiła. Co prawda najbardziej obrywa się wydaniu na Nintendo Switch, ale problemy zgłaszają od samego początku także posiadacze edycji na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Błędy utrudniające wykonanie niektórych zadań, problematyczny efekt deszczu, spadki liczby klatek na sekundę, fatalne modele niektórych postaci - to tylko kilka pozycji z długiej listy, którą stworzyli gracze krytykujący Grand Theft Auto: The Trilogy. Rockstar wypuścił w tym tygodniu pierwszą łatkę, która naprawia bądź poprawia szereg kwestii, ale przed deweloperem wciąż sporo pracy.

Reklama

Problemy związane z Grand Theft Auto: The Trilogy nie mają jednak prawdopodobnie żadnego wpływu na plany związane z wydaniem trylogii w wersji na smartfony i tablety z Androidem oraz iOS-em. Co więcej, na Twitterze pojawiły się doniesienia mówiące o tym, że mobilna wersja trylogii remasterów jest w znacznie lepszym stanie niż wydania na PC i konsole.

Użytkownik o pseudonimie Tervel opublikował na Twitterze również szereg screenów pochodzących rzekomo z Grand Theft Auto: The Trilogy na Androida i iOS-a:

Grand Theft Auto: The Trilogy na smartfony i tablety ma trafić w przyszłym roku. Wszystkie trzy odsłony wchodzące w skład trylogii - GTA 3, GTA: Vice City oraz GTA: San Andreas - były już wcześniej dostępne na urządzeniach z Androidem i iOS-em, ale teraz gracze mobilni otrzymają dostęp do szeregu nowych funkcji, znanych z remasterów na PC i konsole.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy