Reklama

GTA: The Trilogy - jak dokonać zwrotu gry?

Gracze są wściekli na Rockstar za formę, w jakiej trylogia remasterów Grand Theft Auto trafiła na rynek. Czy niezadowoleni konsumenci mają prawo do zwrotu?

Gdy po premierze Cyberpunk 2077 CD Projekt dał graczom możliwość zwrócenia go i odzyskania wydanych na nią pieniędzy, pochwałom nie było końca. To zachowanie zasłużyło z całą pewnością na znacznie cieplejsze przyjęcie niż sama gra, która zaraz po tym, jak ujrzała światło dzienne, była bardzo daleka od ideału. Podobne głosy niezadowolenia dochodzą z internetu po premierze Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition. Choć chyba nikt nie wiązał takich nadziei z remasterami GTA, jak Cyberpunkiem 2077, rozczarowanie już dawno przekroczyło dopuszczalny poziom.

Reklama

Wielu graczy rozważa zwrot zremasterowanej trylogii. Jak się okazuje, większość z nich ma do tego prawo. Jak tego dokonać? Jeśli kupiliśmy grę w wersji na PC, musimy zgłosić się bezpośrednio do obsługi klienta Rockstara, logując się do Rockstar Social Club i kontaktując się przez formularz w zakładce Pomoc. W efekcie otrzymamy wiadomość e-mail oraz formularz do wypełnienia. Później... pozostaje oczekiwanie.

W przypadku wersji na konsole PlayStation oraz Xbox sprawa jest nieco łatwiejsza. Posiadacze Xboksów mogą wypełnić formularz zwrotu w obrębie swojego konta Microsoftu. Jeśli opcja zwrotu widnieje na nim jako aktywna, wystarczy z niej skorzystać i czekać, aż środki wrócą na nasz rachunek bankowy czy naszą kartę kredytową. Podobnie, jeśli kupiliśmy GTA: The Trilogy na PlayStation 4 lub PlayStation 5. W tym przypadku możemy wnioskować o zwrot pieniędzy, logując się na nasze konto w PlayStation Store.

Niezależnie od tego, którą wersję kupiliśmy, musimy pamiętać, że zwrot jest możliwy tylko w ciągu 14 dni od zakupu i tylko wtedy, gdy nie spędziliśmy z grą zbyt dużo czasu. Jeżeli jeszcze jej nie uruchomiliście, a jesteście do tego stopnia zniechęceni do zabawy po przeczytaniu komentarzy w internecie czy obejrzeniu gameplayów na YouTube, najlepiej wyślijcie wniosek niezwłocznie. A co, jeśli kupiliście wersję na Nintendo Switch? W tej sytuacji raczej nie macie co liczyć na to, że wydane na GTA: The Trilogy pieniądze do was wrócą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje