Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

GTA Online wciąż z problemami. W wersji na PS3 wyłączono mikrotransakcje

Choć GTA Online wystartowało dwa dni temu, wciąż są poważne problemy z funkcjonowaniem tego sieciowego modułu do Grand Theft Auto V.

Gracze mają problemy z zadaniami, rozgrywką i - co chyba najważniejsze - nie mogą się zalogować do gry. W związku z tym Rockstar postanowił na czas nieokreślony wyłączyć mikrotransakcje. We wpisie na oficjalnej stronie Rockstara, przedstawiciele studia poinformowali, że stale pracują nad rozwiązaniem błędów, jakie obecne są w GTA Online.

Wśród najnowszych bugów znalazły się niemożliwość ukończenia pierwszego samouczka i kłopoty z działaniem poszczególnych opcji, które pojawiają się nawet wśród użytkowników pomyślnie kończących tutorial.

Problemów jest więcej. Dlatego też do czasu aż swobodnego dostępu do GTA Online nie będą mieli wszyscy gracze, a działanie gry nie będzie płynne, Rockstar postanowił wyłączyć mikrotransakcje w wersji na PS3.

Oznacza to, że do odwołania nie można kupować paczek wirtualnych pieniędzy za prawdziwą gotówkę. Na chwilę obecną, kłopot ten nie dotyczy posiadaczy X360.

Dowiedz się więcej na temat: Rockstar | GTA V | Akcji

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje