GTA Online: Nadchodzi wielki dodatek do hitowej gry

GTA Online to zdecydowanie jeden z największych hitów na rynku gier wideo w ostatniej dekadzie. Gra stworzona przez studio Rockstar North (oddział Rockstar Games) przez ostatnie miesiące nie intensywnie była uzupełniana pod kątem treści. Wkrótce jednak nadejdzie szereg zmian.

GTA Online przez lata ugruntowało pozycję

GTA Online istnieje na rynku już niespełna 10 lat. Produkcja zadebiutowała w październiku 2013 roku i do dziś jest jedną z najbardziej dochodowych gier. Dlatego GTA Online jest swego rodzaju fenomenem, który po tak długim czasie od premiery nadal jest bardzo chętnie grywalne. Studio Rockstar rozwijało content w grze, przyciągając coraz większą rzeszę nowych graczy.

W ubiegłym roku na serwery GTA Online trafiły jedynie dwie duże aktualizacje, a w tym roku tylko jedna, choć mamy dopiero połowę maja i w tej kwestii może się jeszcze sporo zmienić. Jednak wiele wskazywało na to, że twórcy coraz bardziej wygaszają projekt pt. GTA Online. Zmniejszona aktualizacja nowych treści mocno to sugerowała.

Reklama

Rockstar coraz mniejszą uwagę poświęca GTA Online nieco mniejszą uwagę niż dotychczas. Okazuje się jednak, że wkrótce na serwery ma trafić bardzo duża nowa zawartość do GTA Online. Będzie ona miała spory związek z...San Andreas.

Nadchodzi nowy duży dodatek do GTA Online!

Mowa o dodatku San Andreas Mercenaries. Będzie to zupełnie bezpłatne uzupełnienie treści hitu od Rockstara. W tym rozszerzeniu gracze będą współpracować w walce z firmą ochroniarską Merryweather w ramach Los Santos Angels. Aktualizacja ma nastąpić 13 czerwca i ma zmieniać także inne elementy dotychczasowej rozgrywki w GTA Online.

Wieść o uzupełnieniu treści została bardzo entuzjastycznie w środowisku graczy GTA Online. Jak pisaliśmy wcześniej, brak ruchów Rockstara w tym zakresie powodował sporo zmartwień i niektórzy przewidywali, że obecne GTA Online miałoby być wygaszane kosztem rozpoczęcia nowego projektu, prawdopodobnie związanego z GTA VI. Okazuje się jednak, że twórcy nie zapominają o obecnej części gry i starają nadal uzupełniać ją o bardzo interesujące treści.

Pełna lista zmian zaprezentowana jest poniżej:

  • Dzwoniąc do Mors Mutual Insurance, będzie można odebrać wszystkie zniszczone pojazdy jednocześnie.
  • Do menu ustawień zostanie dodana nowa alternatywna opcja kontroli sprintu (Przytrzymaj, aby biec sprintem).
  • Możliwość dodawania opisów do garaży, aby łatwiej można było odszukać ulubione pojazdy.
  • Willard Eudora i Classique Broadway staną się dostępne do zleceń taksówkarskich po zastosowaniu oznaczenia dla taksówkarzy.
  • Aktualizacje kreatora, które dodadzą nowe rekwizyty i opcje pogodowe, w tym śnieg.
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA Online | Grand Theft Auto 6 | Grand Theft Auto VI

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama