GTA 6: Oficjalny zwiastun hitu od Rockstar Games już w sieci!

GTA 6 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat. Oddział Rockstar North bardzo długo pozostawiał w tajemnicy pracę nad tą produkcją. 5 grudnia miał się ukazać w końcu pierwszy zwiastun "szóstki". Okazało się, że w nocy z poniedziałku na wtorek doszło do wycieku tej treści. Pracownicy studia szybko na to zareagowali i opublikowali również oficjalny zwiastun. Poznaliśmy m.in. przybliżoną datę premiery GTA 6.

Rockstar planował pokazać we wtorek zwiastun GTA 6

Studio Rockstar North miało w planach publikację długo oczekiwanego zwiastuna GTA 6 we wtorek o godzinie 15:00. Informacja o zapowiedzi trailera, która pojawiła się pod koniec ubiegłego tygodnia, zdobyła ogromną popularność w mediach społecznościowych. Posty w tym temacie osiągały milionowe zasięgi, na czele z tym oficjalnym, pochodzącym z oficjalnego konta Rockstara. Nie można jednak temu się dziwić. GTA 6 jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier w historii przemysłu.

Reklama

Minęła już ponad dekada od premiery ostatniej części Grand Theft Auto, więc gracze od dawna oczekują na kolejne wydania. Ponadto wiele wskazywało na to, że gra miałaby być w klimacie Vice City - miasta inspirowanego Miami, na co czekają miliony ludzi z całego świata. Lokalizacja ta od ponad 20 lat nie była miejscem fabuły żadnej z części GTA (nie licząc wersji zremasterowanej), a wielu wspomina ją z wielkim sentymentem. Jednak zanim nastąpiła data i godzina oficjalnej premiery zapowiedzi, w sieci doszło do nieoczekiwanego zwrotu wydarzeń.

Wyciek zwiastuna GTA i nieoczekiwana oficjalna publikacja!

Poniedziałkowa noc polskiego czasu nie była spokojna dla pracowników studia Rockstar North m.in. odpowiedzialnego za serię Grand Theft Auto. W serwisie X.com (dawniej Twitter) oraz w innych mediach społecznościowych pojawił się wiarygodny przeciek zwiastuna gry. Był on nagrany w kiepskiej jakości, lecz bardzo dużo informacji można było z niego uzyskać. Najważniejszą informacją była przybliżona data premiery GTA 6.

Nagranie stało się istnym viralem i zdobyło błyskawiczne zainteresowanie internautów. Rockstar jednak nie pozostawił tej sytuacji bez reakcji. Twórcy gry postanowili zatem...opublikować oficjalnie zwiastun, na kilkanaście godzin przed zapowiadaną premierą. W związku z tym powstało w sieci ogromne zamieszanie.

Najważniejszą informacją jest oficjalnie podana data premiery. Rockstar zapowiada, że GTA 6 pojawi się na rynku dopiero 2025 roku. Jak na razie nie wiadomo wiele więcej na temat produkcji. W filmie widzimy zaledwie urywki fabuły, które sugerują m.in., że postać odgrywana przez nas przebywa w zakładzie karnym.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6 | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy