Reklama

Gratulacje, internecie - kolejna osoba odchodzi z branży przez hejt

Ile dobrego by nie powiedzieć o branży gier i tworzących ją ludziach, trzeba przyznać otwarcie: jest ona też wypełniona całą masą kompletnych dupków.

Raz na jakiś czas słyszy się, że ktoś odchodzi przez fale ostrych obelg, gróźb i innych zachowań, które trudno nazwać krytyką. Tym razem - przynajmniej na jakiś czas - poddała się osoba, której wiele zawdzięczają fani GTA grający na PC.

Hayssam Keilany to twórca moda iCEnhancer, znanego dobrze każdemu, kto modyfikował swoje GTA IV. Przy aktualizacji do wersji 3.0, wyznał on, że ma dosyć użerania się z ludźmi, którzy nigdy nie są zadowoleni i zdecydowanie zbyt często wyrażają to niezadowolenie w charakterystyczny dla internetu, niedojrzały sposób.

Reklama

"Dzięki wszystkim, którzy ściągnęli i docenili 3.0, cieszę się, że wam się podoba. A co do innych ludzi, którzy naprawdę mnie wkurzają i tak, nawet jeśli ignoruję tak wielu, jak tylko potrafię, niektórzy naprawdę mnie denerwują tymi bzdurami na temat 3.0. (...) Więc tak, to by było na tyle. Przy każdej wersji jest to samo, od 1.2" - czytamy w notce na Facebook.

"Ludzie plują na mnie, na moją pracę, na wszystko co robię. (...) Spędziłem dni, tygodnie, miesiące tworząc 3.0, wypuściłem je bo pomyślałem, że ludziom się spodoba. Jeśli nie - przepraszam, ale takie GTA mi się podoba. Wypuszczę installer i downgrader i znikam na jakiś czas. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali. Nie dziękuję tym, którzy ciągle próbują mnie kompletnie zdołować. Po 4 latach wam się udało, poddaję się" - czytamy dalej.

Pomijając już fakt, że szkoda gościa - tuż za rogiem GTA V na PC, więc dla społeczności modderów oznacza to sporą stratę. Miejmy nadzieję, że zwrot "for a while" użyty w notce rzeczywiście interpretować należy jako "na jakiś czas", a nie "na długi czas".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje