Grand Theft Auto VI - wskazówka w najnowszym trailerze GTA V?

​Nie wierzymy w przypadki. A już na pewno nie w takie, które zdarzają się Rockstarowi. Zdaje się, że nie tylko my. Jeden z użytkowników Reddita, docbicep odkrył tajemniczy zapis na tablicy rejestracyjnej samochodu, prowadzonego przez Franklina w zapowiedzi odświeżonej wersji GTA V.

Tablicę można dostrzec w 38 sekundzie filmu i brzmi ona: 6ISAL890. Całość można rozszyfrować jako: "6 is a late 90", co miałoby sugerować, że najnowsza odsłona GTA dziać się będzie w późnych latach 90 XX wieku. Niektóre zabawne komentarze na Reddicie sugerują, że będzie to 2090 rok.

Dlaczego uważamy, że to nie jest przypadek? Po pierwsze, twórcy trailera chcieli chyba zwrócić uwagę oglądających na tablice rejestracyjne, ponieważ wszystkie samochody w tym fragmencie video mają żółty kolor - glitch? Wątpimy. Faktem jest, że bardzo rzuca się to w oczy.

Reklama

Po drugie, byłby to bardzo duży (zbyt duży) zbieg okoliczności, żeby akurat tak ułożyły się cyfry i litery. Rockstar zresztą znany jest zresztą z podobnych zabiegów. Wiele reklam i napisów w GTA bawi się słowem w kreatywny sposób.

Wiele plotek i "przecieków" krąży zresztą wokół podobnego okresu, w jakim miałaby być osadzona najnowsza odsłona serii. Niektórzy w to powątpiewają z uwagi na ograniczenia, jakie nakładałoby to w wersji online - chodzi głównie o elektroniczne gadżety i pojazdy. O to akurat byśmy się nie martwili. W końcu w 2020 roku nie latamy jeszcze na rakietowych motocyklach, prawda?

Niektóre z plotek wskazują też, że po raz pierwszy w serii przyjdzie nam wcielić się w bohaterkę. Przyznajemy, że byłaby to świetna odmiana w tym, z gruntu, męskim świecie kradzieży i ucieczek. Szczególnie, że podobnie, jak w GTA V mielibyśmy wcielać się przynajmniej w dwójkę postaci. Znając Rockstar, relacje damsko-męskie mogłyby być majstersztykiem, jeśli chodzi o dialogi i scenariusz.

Wyobraźcie sobie, ile możliwości do puszczenia graczom oka i przemycenia kolejnych "szczegółów" dotyczących Grand Theft Auto VI da nowa, odświeżona wersja piątki. Zagramy na pewno.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy