​Grand Theft Auto: The Trilogy pojawi się w sklepie Epic Games z 50% zniżką

Trzy legendarne gry z serii Grand Theft Auto zagoszczą na platformie Epic Games Store i od razu będzie je można nabyć ze zniżką 50%. Tak przynajmniej wynika z najnowszych, wiarygodnych przecieków.

GTA: The Trilogy - Definitive Edition w Epic Games?

Wieści te przekazał serwis Insider-Gaming, powołując się na znanego w branży informatora billbil-kuna, który wielokrotnie w przeszłości publikował przecieki dotyczące gier, mających pojawić się w ramach rozdawnictwa w serwisie Epic Games oraz w ramach usługi PS Plus.

Z jego informacji wynika, że Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition zagości w sklepie Epic Games Store już 19 stycznia bieżącego roku. Co ciekawe, kompilacja gier ma być od samego początku dostępna do kupienia z 50% zniżką przez pierwszy tydzień swojej obecności w serwisie.

Reklama

Trylogia wydana została przez Rockstar Games, przy współpracy z producentem z Grove Street Games. Debiut paczki miał miejsce w końcówce 2021 roku. Co znajdziemy w kompilacji? Odświeżone wersje trzech kultowych tytułów z serii GTA, a mianowicie: GTA III, Vice City oraz San Andreas.

Sama premiera dzieła nie spotkała się jednak z pochlebnymi opiniami branżowych krytyków, jak również społeczności graczy. Tytuły nie cieszyły się poprawną optymalizacją na nowych systemach i sprzętach. Krytykowano liczne problemy i błędy z wydajnością, a także wiele bugów, które utrudniały przejście samych gier.

Teraz po czasie część z tych bolączek udało się zażegnać, a GTA: The Trilogy - Definitive Edition zyskało nieco więcej przychylnych opinii ze strony graczy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA | Rockstar Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy