Reklama

Gran Turismo 7 już w przyszłym roku?

Po premierze Gran Turismo 6, twórcy gry - ustami Kazunoriego Yamauchi - sugerowali, że siódma część może pojawić się stosunkowo niedługo, i to już na PS4.

Teraz szef studia Polyphony Digital w jednym z wywiadów ujawnił, że na produkcję przyjdzie nam trochę poczekać. Kazunori Yamauchi dowodzący studiem Polyphony Digital stwierdził, że o ile tworzenie gier na PS3 było skomplikowane, o tyle na PS4 wszystko jest dużo prostsze i "naturalniejsze".

"Wszystko będzie działać naturalnie. PS3 było znacznie trudniejsze do ogarnięcia. Myślę, że jakość danych, które renderowaliśmy na PS4, zrobi ogromną różnicę. W przypadku GT7, ja i moja ekipa mamy jasną wizję - zrobić wszystko, czego nie mogliśmy w przypadku GT6" - mówi Yamauchi.

Reklama

"Chcemy zrobić produkcję, która będzie bardzo Gran Turismowa. Chodzi mi o to, że będzie to gra pasująca do dowolnego okresu - zarówno do 2015, jak i 2016 roku" - dodaje Yamauchi.

Oczywiście ostatnie zdanie jeszcze nie oznacza, że Gran Turismo 7 na pewno pojawi się w tym właśnie terminie, ale przynajmniej twórcy podali jakieś przybliżone ramy czasowe.

Dowiedz się więcej na temat: Gran Turismo 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje