​Gracze odkryli elementy nagości w grze Assassin's Creed!

W tym roku prawdopodobnie w końcu doczekamy się nowej gry z cyklu Assassin’s Creed. Nie ogłoszono jeszcze co prawda żadnej konkretnej daty premiery AC: Mirage, ale wiemy, że zostanie osadzone w Bagdadzie, a głównym bohaterem będzie znany z Valhalli Basim.

Tymczasem fani wciąż grają w starsze tytuły w serii. I teraz chyba mają czas na spokojniejsze przechodzenie gier, bo odkrywają rzeczy, które były w nich od dawna, ale dopiero teraz rzucają się w oczy. Okazuje się bowiem, że dla niektórych graczy nowością są zawarte w Assassin’s Creed Origins kobiece postaci z nagimi piersiami. Jest to dla nich niespodzianka do tego stopnia, że pytają, czy to aby nie glitch.

Reklama

Forumowicz dość szybko został uświadomiony, że chyba niezbyt dokładnie przyglądał się grze przy pierwszym podejściu, bo nie znalazł tam na przykład... pokoju orgii. W Heraklionie znajduje się pokój, z którego dobiegają co najmniej dwuznaczne dźwięki. I jak się okazuje - pokój ten, choć zamknięty, wcale nie jest pusty.

Używając trybu fotograficznego można zajrzeć do środka, albo zrobić to przez jedno z okien na pierwszym piętrze... Chyba łatwo się domyślić co można zobaczyć wewnątrz. Takich scenek jest zresztą w grze jeszcze więcej. Jeśli więc w grze zawarto tego typu lokacje, to tym bardziej półnaga kobieta nie powinna nikogo dziwić - szczególnie biorąc pod uwagę nawet dziś w niektórych kulturach panują takie zwyczaje dotyczące ubierania się.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama