Reklama

Gracz zaraził postać w Crusader Kings 3 wszystkimi dostępnymi w grze chorobami. Efekt końcowy szokuje

​Jeden z graczy Crusader Kings 3 postanowił przekonać się, co by się stało, gdyby zarażić jedną z postaci wszystkimi chorobami dostępnych w grze. Finalny efekt jest doprawdy porażający.

Crusader Kings 3 zasłynął z kilku kontrowersyjnych opcji, jak chociażby zjedzenie papieża. Jak się okazuje, jest to gra dająca spore pole do popisu, ponieważ jeden z graczy sprawdził, jak wygląda postać, która posiada wszystkie możliwe choroby.

Użytkownik Reddita o pseudonimie i_hate_usernames wrzucił klip przedstawiający eksperyment przeprowadzony na królu Danii, Svendzie II Ulfsenie. Zaraził go m.in. dżumą, ospą, tyfusem oraz zapaleniem płuc.

Należy przyznać mieszanka iście śmiertelna, nawet w dzisiejszych czasach. Sam efekt i widok postaci jest oczywiście odrażający oraz porażający. W związku z faktem, że choroby wliczają się do kart atrybutów król jest niemal bezużyteczny i ledwie radzi sobie w zwykłym zarządzaniu królestwem.

Reklama

Co ważne, autor testu wykorzystał do tego celu komendy, ponieważ osiągnięcie takiego stadium jest w toku standardowej rozgrywki niemal nieosiągalne. Społeczność Crusader Kings 3 jest naprawdę kreatywna.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Crusader Kings 3

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy