Gra Assassin’s Creed Valhalla dostępna za darmo! Musicie się tylko pospieszyć

W dniach od 15 do 19 grudnia możecie całkowicie bezpłatnie grać w Assassin’s Creed Valhalla. Ubisoft wystartował z darmowym weekendem, więc macie kilka dni na przetestowanie i zatopienie się w szlagierowej produkcji francuskiego dewelopera.

Ubisoft słynie z tego, że regularnie daje możliwość skorzystania z wyjątkowych ofert i przystąpienia do darmowej, czasowo limitowanej rozgrywki w rozmaitych tytułach wydanych przez tego producenta. Nie tak dawno Francuzi udostępnili kilka darmowych dni z taktyczną strzelanką Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

Teraz z kolei przyszła pora na nieco inne klimaty i przede wszystkim o kilka lat młodszą i nowszą grę. Assassin’s Creed Valhalla debiutowała 10 listopada 2020 roku na platformach: PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Posiadacze konsoli najnowszej generacji od Sony otrzymali dostęp dwa dni później.

Reklama

Valhalla to już dwunasta część kultowej serii "Asasyna". Tym razem gracz wciela się w Eivor, legendarną wojowniczą postać będącą na dobrej drodze do zdobycia wymarzonej glorii i chwały. Akcja gry przenosi nas z kolei do IX wieku w średniowiecznej Anglii. Oczywiście ten przygodowy tytuł wyposażony został w otwarty świat nasycony złożoną warstwą fabularną.

Podczas eksploracji średniowiecznego, barwnego świata zaprojektowanego przez twórców naszym celem będzie wykonywanie zadań (głównych, jak również pobocznych), a decyzje przez nas podejmowane w pełni wykształtują naszego bohatera i istotnie wpłyną na dalsze ścieżki. Warto jeszcze wspomnieć, że AC Valhalla to nie jest krótka i szybka gra. Na jej całkowite przejście należy przeznaczyć kilkadziesiąt godzin.

Darmowe granie obowiązuje od 15 grudnia i zakończy się 19 grudnia dokładnie o godz. 13:00. Oferta dedykowana jest wszystkim platformom, a więc tytuł uruchomicie na: PC (Ubisoft Connect), a także na Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed: Valhalla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy