Gotowi na Fatality na dużym ekranie? Nadchodzi Mortal Kombat

​Jak tym razem wypadnie ekranizacja popularnej bijatyki? Przekonamy się już wiosną, bo właśnie poznaliśmy nową datę premiery filmu.

Nie oszukujmy się, filmy z serii Mortal Kombat - podobnie jak większość ekranizacji gier - nie były dotychczas najwyższych lotów, ale wielu graczy i tak ma do nich ogromny sentyment i z niecierpliwością czeka na kolejne odsłony.

Na szczęście na tę najnowszą nie będziemy już czekać zbyt długo, bo Warner Media poinformowało właśnie, że film zadebiutuje na ekranach kin i... telewizorów 16 kwietnia. Tak, na mocy umowy Warner Bros. i HBO Max, fani będą mogli obejrzeć nowe Mortal Kombat również z własnej kanapy i to już w dniu premiery.

Reklama

W związku z pandemią koronawirusa wydawca zdecydował bowiem, że nie może liczyć tylko na kina, które albo są zamknięte, albo ich działalność jest mocno ograniczona, dlatego też udostępni wszystkie swoje przyszłoroczne premiery kinowe również we wspomnianym serwisie streamingowym.

Pytanie tylko, czy jest na co czekać? Warto tu zaznaczyć, że Warner Bros. próbowało stworzyć ten film już od 2010 roku, bo właśnie wtedy zgłosiło się do reżysera Kevina Tancharoena, zainteresowane jego krótkometrażowym 8-minutowym filmem Mortal Kombat: Rebirth.

Jak widać rozmowy trwały naprawdę długo, ale w końcu dostaniemy produkcję klasycznej długości i choć oczywiście nie ma pewności, że będzie ona równie dobra, to wspomniany Rebirth miał ogromny potencjał i fani byli nim zachwyceni.

Co jednak ciekawy, wciąż nie mamy pojęcia, jak będzie wyglądać fabuła nowego Mortal Kombat, bo wydawca nie zdecydował się ujawnić żadnych szczegółów. Co prawda nowy turniej Mortal Kombat wydaje się pewniakiem, ale przecież trzeba wokół tego zbudować jakąś historię, prawda?

A może i nie? Może wystarczy stare dobre mordobicie? Szczególnie że scenarzysta produkcji zapowiedział jakiś czas temu, że po raz pierwszy w historii serii na ekranie zobaczymy słynny Fatality!

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mortal Kombat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy