Reklama

Gotham Knights nie otrzyma rosyjskiej wersji językowej

​Warner Bros. prawdopodobnie zdecydowało, że gra Gotham Knights - wbrew początkowym zapowiedziom - nie otrzyma rosyjskiej wersji językowej.

To reakcja wydawcy na inwazję Federacji Rosyjskiej na Ukrainę. Co prawda nie wiadomo tego jeszcze oficjalnie, ale takie informacje przekazał wiarygodny serwis The Happy Warrior, powołując się na doniesienia osoby pracującej na co dzień w Warner Bros. Anonimowy informator wspomniał też, jeszcze tydzień przed rozpoczęciem wojny prace nad rosyjskim dubbingiem trwały.

Jego słowa potwierdza Steam. Z karty produktu w sklepie Valve zniknęła adnotacja o rosyjskiej wersji językowej. Jakby te poszlaki kogoś nie przekonały, dodajmy, że nie jest już dostępna także rosyjska wersja strony internetowej Gotham Knights (jeszcze niedawno można ją było odwiedzić).

Reklama

Gotham Knights - stań na straży porządku w Gotham

Gotham Knights to RPG akcji osadzone w otwartym świecie, w którym pokierujemy jedną z czterech komiksowych postaci: Batgirl, Nightwingiem, Red Hoodem oraz Robinem. Czwórka bohaterów stanie na straży porządku na ulicach Gotham po śmierci Batmana. Nie tylko stawią czoła złoczyńcom, ale także będą prowadzić śledztwa i rozwiązywać łamigłówki. Na graczy czeka pięć odmiennych dzielnic Gotham do eksploracji.

Gotham Knights ukaże się 25 października, w wersjach na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Początkowo planowano też wydania na PlayStation 4 i Xbox One, ale ostatecznie z nich zrezygnowano. Gra doczeka się polskiej, kinowej wersji językowej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy