Reklama

Gordon wciąż gra! Obejrzyj go na żywo

​Kurz po Poznań Game Arena jeszcze nie opadł i przez najbliższe 35 godzin na pewno nie opadanie, bo Gordon wciąż gra!

24 października o godzinie 12.00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich Gordon rozpoczął bicie rekordu Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową. Do pobicia jest 135 godzin 15 minut i 10 sekund. Rekord ten ustanowiony przez mieszkańca Australii po dziś dzień pozostaje nieosiągalny.

Od 100 godzin Polak Hubert Blejch "Gordon" zmaga się z rekordem Australijczyka grając w trybie multiplayer z innymi graczami w Sniper Elite III: Afrika. Do pobicia rekordu  pozostało jedynie 35 godzin i 15 minut! Jak myślicie uda mu się?

Reklama

Każdy może na żywo śledzić walkę Huberta z czasem i ze zmęczeniem pod tym adresem.

Bijąc rekord pomagamy potrzebującym!

To bardzo ważny element całej imprezy. W trakcie bicia rekordu zbierane będą pieniądze na cele charytatywne na rzecz dwóch różnych fundacji: Child's Play oraz fundacji RAK OFF, która pomaga dzieciakom chorym na nowotwory.

Kim jest Gordon?

Gordon (Hubert Blejch), to gracz. Dodajmy gracz hardcore'owy. Zgłosił się na ochotnika do pobicia rekordu Guinnessa w najdłuższym graniu w grę komputerową. Gra praktycznie we wszystko od Flashowych gier w przeglądarkach poprzez strategie, a kończąc na FPS. Nie ukrywa swojego zamiłowania do gier inspirowanych fantastyką Sapkowskiego. Twierdzi, że mógłby grać w Wiedźmina dniami i nocami :) Jego przygotowania do zmagań z rekordem Guinnessa można śledzić na kinguin.tv.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje