​GOG rozdaje prezenty z okazji Halloween. Kolejną grę odbierzecie bezpłatnie

Genesis Alpha One Deluxe Edition. Tak brzmi tytuł gry, którą możecie odebrać teraz za pośrednictwem serwisu GOG.com. Warto się jednak pospieszyć, by nie przegapić tej okazji.

Nie tylko w serwisie Epic Games mamy do czynienia z regularnymi ofertami udostępniającymi rozmaite gry całkowicie za darmo. Zdarza się również, że produkcje całkowicie bezpłatnie pobierzemy na platformie GOG.com, która przynależy do holdingu CD Projekt.

Prezent na GOG.com. Do odebrania "Genesis Alpha One Deluxe Edition"

Tym razem z okazji nadchodzącego święta Halloween odbierzecie dosyć ciekawy prezent w postaci Genesis Alpha One Deluxe Edition. Jest to nic innego, jak pierwszoosobowa sandboxowa gra, w której przyjdzie nam wcielić się w kapitana statku kosmicznego. Za powstanie tego tytułu odpowiada studio Radiation Blue, z kolei za jego wydanie słynny Team17.

Reklama

Grę zaczynamy od małego okrętu, który sukcesywnie i z biegiem czasu możemy rozbudować. Do dyspozycji twórcy oddali szereg modułów kosmicznych w postaci kwatery załogi, laboratoriów klonowania, szklarni, warsztatów i hangarów. Istotną częścią rozgrywki jest również eksploracja innych, często niebezpiecznych planet. Karkołomne zadanie wynagrodzi nas zdobyciem nowych pierwiastków, roślin, artefaktów obcych czy innych materiałów.

Warto nadmienić, iż Genesis Alpha One w wersji Deluxe Edition zawiera: album z grafikami, ścieżkę dźwiękową i zawartość do pobrania Rocket Star Corporation.

Aby pobrać grę, przejdźcie na ten adres, a następnie wciśnijcie przycisk "Zdobądź za darmo". Należy się jednak pospieszyć, bo oferta ważna jest do 30 października (do godz. 16:00).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | gog.com

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy