​Epic Games Store. Kolejne hity do pobrania za darmo. Jakie gry tym razem?

Festiwal rozdawnictwa gier w wykonaniu Epic Games wciąż trwa. Od 27 października odbierzecie na platformie dwie gry: Saturnalia oraz Warhammer 40,000: Mechanicus. Tydzień później sklep uraczy nas również dwiema ciekawymi produkcjami za darmo: Filament, a także Rising Storm 2: Vietnam.

"Saturnalia" oraz "Warhammer 40,000: Mechanicus" w Epic Games Store od 27 października do 3 listopada

Halloween już blisko, więc z tego tytułu Epic serwuje nam ciekawy przygodowy survival horror o enigmatycznym tytule Saturnalia. Dzieło, które nasycone jest wieloma elementami gatunku roguelite, rozgrywać będziemy z perspektywy trzeciej osoby. Do dyspozycji graczy oddano wielu bohaterów.

Celem rozgrywki jest rozwiązywanie bardziej i mniej skomplikowanych zagadek, a wszystko to podczas eksploracji tajemniczych wiosek regionu Sardynii we Włoszech. Saturnalia wyróżnia się nieliniową, dynamiczną rozgrywką i adaptacyjną narracją. Układ terenu zmienia się za każdym razem, gdy wszystkie nasze postacie polegną podczas gry.

Reklama

Drugi darmowy tytuł to Warhammer 40,000: Mechanicus, który kierowany jest do wszystkich miłośników strategicznych gier turowych. Gracz przejmie kontrolę nad zaawansowaną technologicznie armią Imperium - Adeptus Mechanicus.

Tytuł, o którym mowa wyprodukowany został w 2018 roku przez Bulkwark Studios. Pierwotnie gra pojawiła się tylko na platformie PC. Po dwóch latach swój debiut zaliczyła także na konsolach: PS4, Switch oraz Xbox One. Z kolei od ubiegłego roku w Mechanicusa zagramy także na urządzeniach mobilnych z iOS’em oraz Androidem.

"Filament" oraz "Rising Storm 2: Vietnam" w Epic Games Store od 3 do 10 listopada

Przyszły tydzień z Epic zapowiada się również ciekawie. Platforma zaserwuje nam kolejne dwa tytuły, które odbierzemy za darmo. Pierwszy z nich, Filament, to jednoosobowa gra logiczna, opierająca się na rozwiązywaniu skomplikowanych łamigłówek. Twórcy do dyspozycji graczy oddali 300 zagadek. Poziom trudności i wyzwanie będzie rosło wraz z każdą następną...

Rising Storm 2: Vietnam, czyli druga darmowa do odebrania gra zabierze nas z kolei w klimaty wojenne, oferując zacięte batalie wieloosobowe, w których uczestniczyć może aż 64 graczy. Dzieło oferuje aż 6 różnych armii wyróżniających się unikalnymi umiejętnościami, ponad 50 rodzajów broni, helikoptery, przeszło 20 map i rozmaite tryby gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: darmowe gry | Epic Games
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy