GOG rozdaje ciekawą grę przygodową, w której wcielicie się w naukowca

Ostatnie miesiące to istny festiwal rozdawnictwa gier wideo w rozmaitych serwisach. Już teraz całkowicie bezpłatnie możecie zgarnąć interesującą przygodówkę point’n’click o tytule Trüberbrook. Jedyne, co trzeba zrobić, to się pospieszyć, by nie przegapić tej okazji.

Jeśli jesteście entuzjastami przygodowych gier logicznych, to trafiliście idealnie. Trüberbrook przenosi nas z akcją do lat 60. Gracze wcielą się w rolę amerykańskiego naukowca, który znalazł się w tajemniczej tytułowej wiosce i ma tam kilka zadań do zrealizowania.

Gra została sfinansowana przez szeroką społeczność w grudniu 2017 roku. Na realizację celu środki finansowe zebrano w lekko ponad dobę, a liczba wspierających ten projekt przekroczyła 5 tys. osób. Finalnie Trüberbrook trafiło na rynek w marcu 2019 roku na pecetach, a miesiąc później zagościło także na: PS4, Xbox One i przenośnym Nintendo Switchu.

Reklama

Fabuła Trüberbrook opiera się na tajemniczych wątkach, skrzętnie prowadzonej narracji i ciekawie zaprojektowanych postaciach, które momentami stanowią filar rozgrywki. Pochwalić należy także oprawę graficzną tej produkcji wraz z ręcznie zaprojektowaną scenerią, która naprawdę potrafi cieszyć oko. Nie sposób nie wspomnieć też o klimatycznej i nastrojowej ścieżce dźwiękowej.

Trüberbrook zapewnia zabawę na 6-7 godzin, bo tyle mniej więcej potrzebujecie do przejścia tej produkcji. Tytuł zgarniecie na platformie GOG.com do 2 października. Oferta wygasa równo o godz. 15:00, więc warto się pospieszyć!

Na końcu pozwolimy sobie zrobić jeszcze szybki przegląd darmowych gier, które możecie aktualnie zgarnąć. Kilka ciekawych i nowych pozycji odbierzecie na Steamie - więcej pod tym adresem. Z kolei do czwartku 5 października na Epic Games Store pobierzecie za darmo dwie produkcje, w tym jeden hit z polski. Artykuł poświęcony tej ofercie przeczytacie tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GOG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy