Epic Games rozdaje kolejne dwie darmowe gry, w tym jeden hit z Polski

W sklepie Epic Games możecie całkowicie bezpłatnie zgarnąć kolejne dwie darmowe gry. Tym razem są to: Model Builder od polskiego studia oraz Soulstice osadzone w klimacie RPG. Jak zawsze, na odebranie gier macie dokładnie siedem dni.

Model Builder trafiło na sklepowe półki na początku ubiegłego roku. Gra powstała z inicjatywy rodzimych twórców z Moonlit Games. Jest to przedstawiciel gatunku symulatorów, który pozwoli nam wejść na najwyższe pokłady kreatywności.

Gameplay Model Builder opiera się na konstruowaniu dowolnych modeli pojazdów, samolotów, łodzi, czołgów i wielu innych maszyn. Elementów, z których możemy korzystać, jest naprawdę bardzo wiele. Podobnie jest z liczbą narzędzi, którymi możemy dysponować. Polska produkcja chwalona jest przede wszystkim za realizm - modele wyglądają bardzo autentycznie, a sam proces "składania" z całą pewnością wpasuje się w gusta wszystkich fanów modelarstwa i zainteresowań pokrewnych.

Reklama

Druga darmowa gra, jaką zgarniecie w tym tygodniu z Epic Games za darmo, to Soulstice. Jest to tytuł osadzony w klimacie RPG, w którym świat zaprojektowany przez deweloperów z Reply Game Studios obserwujemy z perspektywy osoby trzeciej. Soulstice, podobnie z resztą jak Model Builder, to dosyć świeża na rynku pozycja, bowiem jej debiut przypadł dokładnie rok temu.

Dzieło kierowane jest w dużej mierze dla fanów slasherów i dynamicznej rozgrywki. Soulstice oferuje walkę w duecie, personalizację broni, jak również umiejętności oraz barwną trójwymiarową oprawę graficzną, która wpływa na mroczny klimat produkcji.

W przyszłym tygodniu tj. od 5 do 12 października w Epic Games odbierzecie Godlike Burger, grę rogue-lite’ową pozwalającą Wam na zarządzanie lokalem gastronomicznym z burgerami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games | darmowe gry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama