​God of War Ragnarok z długo wyczekiwanymi nowościami

Gra God of War Ragnarok otrzymała aktualizację do wersji 03.00. Wśród nowości jakie wprowadza - długo wyczekiwany tryb foto.

W niecały miesiąc po premierze God of War Ragnarok na PS4 i PS5 gra otrzymała wyczekiwany przez graczy tryb fotograficzny. Tryb ten nie był gotowy na premierę, ale autorzy zapewniali wtedy, że pracują nad jego implementacją i już wkrótce zostanie on udostępniony graczom. Teraz spełniają swoją obietnicę.

Aktualizację pobierać można już w tej chwili, a sam tryb foto powinien zadowolić większość fanów serii. Oprócz możliwości robienia kadrów z gry, autorzy z Santa Monica Studios wprowadzili cały szereg narzędzi, którymi można edytować zrobione przez siebie zdjęcia. W roli głównej naszych kadrów można ustawić nie tylko Kratosa, ale też większość postaci - Atreusa, Freję, Broka, Sindri i innych. 

Reklama

A dodane do trybu narzędzia pozwolą na przykład wpływać na to, jak będzie wyglądała mimika postaci na danym zdjęciu. Biorąc pod uwagę jak dobrze wygląda gra, można mieć nadzieję, że nowy tryb będzie bardzo często wykorzystywany, a w social mediach pojawi się zatrzęsienie zdjęć wykonanych przez graczy.

Ale aktualizacja to nie tylko narzędzia związane z robieniem zdjęć. Oficjalna dokumentacja wskazuje na całe mnóstwo naprawionych błędów. Niektórych może wręcz szokować, że tak dobrze przygotowana gra miała w sobie tak pokaźną listę rzeczy, które zdaniem twórców wymagały jeszcze dodatkowej uwagi. Nie będziemy tutaj cytować całej listy, bo wystarczyłoby jej na kilka newsów, ale z ważniejszych punktów, naprawiono problemy z niektórymi zadaniami, animacje, dialogi oraz problemy na mapie. Wszystko to były rzeczy, które przytrafiały się graczom raczej sporadycznie i losowo - nadal jednak, podejście autorów jest godne docenienia. 

Pełną listę wszystkich zmian i poprawionych błędów dla wersji 03.00 God of War Ragnarok znajdziecie pod tym adresem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | God of War Ragnarok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy