Ghostwire: Tokyo - trailer prezentuje ekskluzywne funkcje PS5

​Ukazał się nowy zwiastun gry Ghostwire: Tokyo, który prezentuje wiele funkcji dostępnych wyłącznie w wersji gry na PlayStation 5.

Opracowany przez Tango Gameworks, tych samych twórców serii The The Evil WithinWithin, Ghostwire: Tokyo opowiada historię Akito, człowieka opętanego przez ducha detektywa o imieniu KK. Duet musi wykorzystać swoje nowo odkryte nadprzyrodzone zdolności, aby rozwikłać tajemnicę zanikającej populacji Tokio, jednocześnie odpierając liczne yokai (demony), które najeżdżają miasto.

Reklama

Gra pierwotnie była opracowywana jako kontynuacja The Evil Within, ale ostatnicze stała się nowym IP pod kierunkiem Ikumi Nakamury, twórcy poprzednich dwóch części Evil Within. Nakamura ostatecznie opuścił projekt, aby otworzyć własne studio, a Kenji Kimura przejął funkcję reżysera gry.

Tytuł pierwotnie pokazany był na targach E3 w 2019 i od tego czasu jest bardzo mocno wyczekiwanym tytułem na PlayStation. Za wydanie gry odpowiada Bethesda Softworks należąca obecnie do Microsoftu.

Wszystkie zapowiedzi Ghostwire określają grę jako wypełnioną akcją, ale i elementami survival horroru. Tytuł ma oferować szybkie walki z perspektywy pierwszej osoby. Gra będzie czerpać ze wszystkich zdobyczy technologicznych PlayStation 5, co ma jeszcze mocnie wpływać na immersję i lepsze wrażenia podczas pojedynków.

Ghostwire: Tokyo Trailer wykorzysta funkcje DualSense

W nowym zwiastunie PlayStation zaprezentowało wszystkie funkcje, które pojawiają się w wersji Ghostwire: Tokyo na PS5. Mają one na celu pełne zanurzenie gracza w świecie Ghostwire. Gra wykorzysta nowe funkcje kontrolera Dualsense, takie jak adaptacyjne triggery, technologię haptyczną oraz mikrofon.

Wygląda na to, że w końcu na PlayStation zawita gra AAA, która w pełni wykorzysta wszystkie nowoczesne funkcje konsoli. Jak to przełoży się na wrażenia płynące z rozgrywki? O tym przekonamy się już niebawem. To co na pewno będzie miało wpływ, to możliwość głaskania kotów, które wałęsać się będą po opanowanym przez demony Tokio.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ghostwire Tokyo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama