Reklama

Geralt z Rivii otrzymał własny znaczek

​Nie lada gratka dla kolekcjonerów oraz fanów powieści Andrzeja Sapkowskiego i gier CD Projekt RED z wiedźminem w roli głównej.

Poczta Polska ruszyła z bardzo ciekawą inicjatywą. Firma wprowadziła dzisiaj do obiegu, nowy, kolekcjonerski znaczek pocztowy, który związany jest z marką Wiedźmin. Nakład będzie jednak ograniczony i wyniesie tylko 180 tysięcy sztuk.

Za projekt odpowiedzialne jest studio CD Projekt RED, które przygotowało ilustracją przedstawiającą Geralta z Rivii. Grafika znalazła się wcześniej na okładce gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - ostatniej odsłony wirtualnych przygód Białego Wilka.

Znaczek o wartości 6 zł został wydrukowany na papierze fluorescencyjnym w technice rotograwiurową. Dostępny jest w formacie 31,25 × 39,5 mm, ale sprzedawany będzie także w bloczku o wymiarach 70 x 90 mm.

Reklama

To jednak nie wszystko. Wypuszczono również specjalną kopertę FDC, a więc taką, która przygotowana jest już do wysłania - ze stemplem okolicznościowym. Sam znaczek można nabyć za pośrednictwem oficjalnego sklepu Poczty Polskiej.

Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje