Genshin Impact – szczegóły aktualizacji 2.6

​Deweloperzy HoYoverse nie próżnują. Jeszcze niedawno światło dzienne ujrzała aktualizacja 2.5. Teraz coraz głośniej mówi się o patchu 2.6, Zephyr of the Violet Garden, którego pre-load rozpoczął się już na iOS, Android, PC oraz PlayStation.

Genshin Impact wciąż cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Gra może już nie przyciągać aż tylu graczy, ilu zachęciła do siebie w okolicach premiery, ale na pewno jest się czym pochwalić. HoYoverse osiągnęło globalny sukces i zbudowało wokół swojej gry dużą społeczność, której regularnie dogadzają pełnymi contentu aktualizacjami.

Reklama

Jedna z tego typu aktualizacji do Genshin Impact, Zephyr of the Violet Garden, zmierza właśnie na iOS, Android, PC, PS4 oraz PS5. Wśród najciekawszych nowości tego patcha znajdują się nowa postać Kamisato Ayato oraz sezonowe aktywności.

Aktualizacja 2.6 ma ujrzeć światło dzienne 30 marca. Jeżeli chcecie jak najszybciej zapoznać się z nową zawartością, już teraz możecie pobrać nadchodzący patch. W środę nie będziecie musieli martwić się o prędkość swojego internetu i będziecie mogli szybko zalogować się na swoje konto.

Zainteresowanych szczegółami patcha 2.6 zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony Hoyoverse. Na dwa dni przed premierą Zephyr of the Violet Garden twórcy opublikowali pełną listę zmian. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Genshin Impact
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy