Genshin Impact jako inspiracja dla zestawu klocków LEGO

​Jeden z fanów Genshin Impact przedstawił swój pomysł na oficjalny zestaw klocków LEGO, bazujących na zatoce Liyue, z kilkoma kultowymi lokacjami.

Popularna gra RPG od studia HoYoverse była już inspiracją dla wielu pomysłów fanów, realizowanych za pośrednictwem różnych środków. Niektórzy gracze tworzą nawet prawdziwe przedmioty (jak buty) inspirowane motywami z gry. Teraz mamy do czynienia z zestawem LEGO, bazującym na jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc.

Zatoka Liyue to obszar w świecie Genshin Impact, który gracze odwiedzają dość często w trakcie swojej podróży przez świat Teyvat. Drugi rozdział jednego z głównych questów gry mocno opiera się na zatoce, a gracze często wracają do tej lokacji, chociażby na regularnie odbywające się wydarzenia. Zatoka składa się z wielu mniejszych, ale równie rozpoznawalnych lokacji - od latarni morskiej po sklepy i restauracje. Teraz natomiast stała się inspiracją dla pomysłu jednego z graczy, by przenieść ją do rzeczywistości za pomocą LEGO.

Reklama

Użytkownik Reddita, Dr_Sev, podzielił się z innymi graczami propozycją zestawu klocków, który połączył z petycją o stworzenie takiego zestawu jako oficjalnie wydany przez duńską firmę. Zestaw przedstawia kilka kultowych lokacji, jak wspomniana latarnia czy statek Floty Cruxa, zacumowany przy brzegach. Z klocków wykonano także kilka małych sklepików, wypełnionych przedmiotami. Znalazło się nawet miejsce dla figurek, reprezentujących postaci z gry - Beidou, Xiangling oraz Xingqiu.

Propozycja zestawu została zgłoszona przez formularz LEGO Ideas, dzięki któremu fani mogą przedstawiać swoje pomysły na zestawy, które potem mają szansę trafić do sprzedaży jako oficjalnie sygnowane przez producenta klocków. Jednak by taki zestaw został wzięty pod uwagę, musi otrzymać co najmniej 10 tysięcy głosów poparcia na stronie projektu.

Aktualnie omawiany zestaw ma dopiero 600 głosów. Jeśli więc spodobał wam się pomysł i chcielibyście wesprzeć autora w jego realizacji, konieczne będzie założenie konta, a następnie zagłosowanie na wybrany zestaw w tym miejscu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Genshin Impact | Lego
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy