Reklama

Gears 6 podobno nie pojawi się na E3 2021, ale Microsoft ma dużo do pokazania

​Kiedy potwierdzono, że najważniejsze gamignowe targi na świecie, E3, powrócą w tym roku (choć oczywiście w wirtualnej formie) i Microsoft weźmie w nich udział, oczekiwania graczy, a w szczególności posiadaczy Xboxów, od razu eksplodowały. Czego zatem możemy spodziewać się po konferencji giganta z Redmond?

Mamy nadzieję, że oznacza to, że będzie co najmniej kilka dużych zapowiedzi i ogłoszeń, na które czekają gracze na całym swiecie - ale jeśli macie nadzieję, że jedno z nich dotyczyć będzie Gears 6, to nie mamy dla was najlepszych wieści. Według dobrze poinformowanego dziennikarza Jeffa Grubba (na Twitterze znany jako @ IdleSloth84), ogłoszenie Gears 6 na E3 w czerwcu tego roku jest mało prawdopodobne. Powód? Wygląda na to, że Microsoft ma obecnie zbyt wiele na głowie.

Reklama

Jeśli chodzi o inne tytuły, które Microsoft może mieć w przygotowaniu na E3 2021, to musimy opierać się na plotkach i spekulacjach. Możliwe, że Starfield doczeka się szerszej prezentacji na konferencji, a niedawno pojawiły się również pogłoski o premierze Forza Horizon 5 jeszcze w tym roku. Mówi się także, że Microsoft wciąż ma jeszcze kilka ważnych, niezapowiedzianych gier, które mają być wydane w tym roku (jedną z nich może być Wolfenstein 3), więc możemy spodziewać się niespodzianek.

Niewątpliwie największą premierę Microsoft na ten rok będzie Halo Infinite i możemy być pewni, że gra będzie prezentowana na E3. Mamy tylko nadzieje, że wyglądać będzie lepiej niż ostatnio i twórcy nie zmarnowali dodatkowego czasu na wprowadzenie zmian i upiększenie tej produkcji.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Gears 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje