Reklama

Gdzie spędzić wakacje, nie wychodząc z domu?

A może tak na tropikalną wyspę z zombiakami?

Wakacje to czas wypoczynku i letnich wyjazdów. Nie trzeba jednak ruszać się z domu, by udać się malowniczych miejsc. Wystarczy uruchomić jedną z gier, by przenieść się do lokacji rodem z pocztówek. Postanowiliśmy wybrać pięć produkcji, których akcja osadzona jest w miejscówkach idealnych do spędzania wakacyjnego wypoczynku.
Oczywiście zestawienie jest czysto subiektywne. Kolejność jest natomiast przypadkowa - nie przywiązujcie więc do niej wagi.

Far Cry 3

Gdzie najlepiej spędzić przyjemne wakacje? Też pytanie - na tropikalnej wyspie. Grając w Far Cry’a 3 można się do niej przenieść natychmiastowo. A gdyby komuś było mało spacerów po piaszczystej plaży i kąpieli w oceanie, zawsze może spróbować nawiązać kontakt z tubylcami. Dzięki temu pozna nowe kultury, a przy okazji zasmakuje odrobiny adrenaliny. Ratując życie.

Reklama

Just Cause 2

A jeśli ktoś preferuje wakacje pełne fajerwerków, powinien udać się tropikalne wyspy Panau. Poza słońcem i krystaliczną wodą, na każdym roku natykać się będzie na uzbrojonych po zęby żołnierzy, z którymi będzie musiał się rozprawić. Czasem przyjdzie mu też coś wysadzić...

Dead Island

Okej, kolejna tropikalna wyspa w naszym zestawieniu, ale co poradzić, że to jest to jedno z popularniejszych miejsc w grach? Lokacja, do której trafiamy w Dead Island przeznaczona jest jednak tylko dla osób spragnionych mocnych wrażeń. No bo bliskie spotkanie z zombiakami pragnącymi zjeść nasz mózg do takich bez wątpienia należy.

Grand Theft Auto V

Los Santos jest co prawda metropolią, ale za to jaką! Podzielona jest na kilka regionów, które warto zwiedzić. Jest i plaża, na której można zadbać o swoją opaleniznę, są i różnego rodzaju doliny, a nawet sporych rozmiarów pustkowie. Spędzając wczasy w mieście Michaela, Trevora i Franklina na pewno nikt nie powinien się nudzić.

Uncharted (seria)

A może by tak ruszyć śladem Nathana Drake’a? W swojej dotychczasowej karierze podróżnik udawał się do ciekawych, pięknych i interesujących miejsc. Podążając jego tropem, można trafić chociażby do dżungli, różnego rodzaju starożytnych miast, a nawet na pokrytą piaskiem pustynię. Trzeba jednak wcześniej spakować sporo rzeczy - przydadzą się.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje