Reklama

Gaming Factory ogłasza Celebrity Life

​Gaming Factory udostępniło na platformie Steam pierwsze materiały ze swojej najnowszej produkcji - Celebrity Life. Tytuł, w którym gracz pozna blaski i cienie sławy, zadebiutuje w 2022 roku. Gra ukaże się w wersji na PC oraz konsole Xbox, PlayStation i Nintendo Switch.

"Celebryckie życie, które śledzimy w mediach wygląda idealnie. Kto z nas choć przez chwilę nie chciałby stać się sławny i czerpać z życia garściami nie bacząc na koszty? W grze Celebrity Life dajemy graczom możliwość zasmakowania takiej przygody. Nasz bohater wreszcie sam będzie mógł się przekonać jak  wygląda codzienność popularnej osoby. Każdy jego krok będzie śledzony i komentowany przez opinię publiczną, począwszy od tego co zje na lunch, jak wygląda, w co się ubiera, w jakiej jest kondycji, skończywszy na  komentowaniu związku, czy najbardziej prywatnych sfer życia - pozna blaski i cienie sławy. Jeśli ktoś od zawsze marzył o karierze aktora, piosenkarza czy modela, kocha błysk fleszy, pragnie występować w reklamach i udzielać wywiadów w popularnych stacjach telewizyjnych, gra Celebrity Life jest właśnie dla niego" - mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory SA.

Reklama

To od graczy zależeć będzie jak potoczą się losy bohatera. Czas poświęcony na budowanie, monetyzowanie i podtrzymywanie wizerunku sprawi, że stanie się najbardziej rozpoznawalnym celebrytą na świecie. Musi jednak pamiętać, że podejmowane na bieżąco decyzje będą miały wpływ na jego dalsze losy i karierę.

"Gracz wybierze swoją ścieżkę kariery i wymarzoną profesję. Żeby wejść na szczyt będzie dążył za wszelką cenę do osiągnięcia celu lub zagra według zasad. Jak przystało na celebrytę będzie otaczał się luksusem, aby przykuć uwagę opinii publicznej, zdobyć jej podziw oraz dać "zwykłym" ludziom powody do rozmów na jego temat. W budowaniu kariery musi wykazać się sprytem - zaplanować działania zwiększające jego popularność, ale jednocześnie zachować psychiczną równowagę, by utrzymać się na świeczniku jak najdłużej" - dodaje Mateusz Adamkiewicz.

Celebrity Life to połączenie kilku gatunków - od strategii, przez RPG - po symulator. Prace produkcyjne nad grą już trwają, jej premiera planowana jest w 2022 roku. Tytuł zadebiutuje w wersji na PC oraz konsole Nintendo Switch, Xbox-a oraz PlayStation.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje