​Gamescom. Killer Klowns from Outer Space, czyli nowy horror multiplayer

Podczas trwającego eventu Gamescom 2022 zapowiedziano tytuł, który powinien wpasować się w szerokie gusta miłośników horroru. Killer Klowns from Outer Space: The Game swój debiut zaliczy już na początku 2023 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Każdy fan gier wideo po prostu nie może przegapić tegorocznego Gamescomu. Wydarzenie potrwa od 24 do 28 sierpnia i w ramach jego trwania usłyszymy o wielu premierach gier. Zaprezentowane zostaną również zwiastuny i wiele innych informacji dotyczących powstających głośnych, jak również tych mniej znanych tytułów.

Killer Klowns from Outer Space - gra inspirowana filmem z lat 80.

Jedną z pierwszych zaprezentowanych produkcji jest Killer Klowns from Outer Space, czyli humorystyczny horror, który powstaje z ramienia producenta Teravision Games. Sama gra to w pewien sposób adaptacja filmu o tym samym tytule z debiutem... w 1988 roku. Dzieło w reżyserii Stephena Chiodo to jednak niecodzienne podejście do gatunku horrorów. Jeśli mieliście okazje obejrzeć ten film, to zapewne wiecie, że więcej w nim humoru, zabawy, hiperboli i patiszu niż rzeczywistego strachu.

Reklama

Z samego zwiastuna nadchodzącej gry również nie wiemy zbyt wiele. W scenerii uświadczymy nastolatka bujającego się na fotelu, muzykę rockową połączoną także z nieco mocniejszym brzmieniem, serie wybuchów i kilka klaunów jako... dostarczycieli pizzy.

Killer Klowns from Outer Space: The Game to asymetryczny horror oferujący rozgrywkę wieloosobową w trybie PvP, a także kooperacyjnym - tak przynajmniej wynika z zapowiedzi deweloperów. Gra swoją premierę zaliczy na początku przyszłego roku na platformach: PC, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X/S, ale docelowa data debiuttu nie jest jeszcze znana.

Jeśli twórcom tej produkcji udało się Was skusić, to na oficjalnej stronie gry możecie zapisywać się już do oficjalnych testów beta.

Z kolei o bieżących zapowiedziach na Gamescom 2022 możecie przeczytać więcej na łamach naszego serwisu. Postaramy się relacjonować o wszystkim, o czym warto choćby wspomnieć.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gamescom 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy