Gamescom'17: Nowy trailer Call of Duty: WWII prezentuje Sztab

Jedną z nowości, która pojawi się w trybie sieciowym Call of Duty: WWII, jest przestrzeń społecznościowa o nazwie Sztab. Na lokacji skupia się opublikowany przez Activision zwiastun gry.

Położony na plażach w Normandii obszar posłuży za miejsce spotkań graczy. Na jednej mapie w tym samym czasie będzie mogło przebywać maksymalnie 48 osób, które otrzymają możliwość zmierzenia się z innymi w przygotowywanych przez twórców aktywnościach.

Zainteresowani przetestują swoje umiejętności na strzelnicy albo wezmą udział w organizowanych na arenie pojedynkach. Pojawi się nawet opcja obrócenia w proch nadlatujących samolotów z pomocą działa przeciwlotniczego.

W planach jest również kino, w którym gracze obejrzą zmagania e-sportowe. Szczegółów na temat funkcjonowania tego elementu Sztabu odpowiedzialni za grę developerzy ze studia Sledgehammer Games jednak na razie nie podali.

Reklama

Warto zaznaczyć, że 25 sierpnia rozpoczną się testy trybu sieciowego produkcji. W pierwszej kolejności dostęp uzyskają posiadacze PlayStation 4, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe. Pozostali - także właściciele Xbox One - z wczesną wersją zapoznają się w dniach 1-4 sierpnia. Beta ominie PC.

Pełna wersja Call of Duty: WWII ujrzy światło dzienne 3 listopada. Wspomniany zwiastun poświęcony społecznościowemu Sztabowi można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: WWII
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy