Reklama

Fury Unleashed wzbogacone o lokalny tryb kooperacji

​Jeśli była jedna rzecz, której dotąd brakowało w dynamicznej, pełnej akcji rozgrywce z gatunku run-and-gun w Fury Unleashed, to była to możliwość dzielenia przyjemności płynącej z grania z przyjaciółmi. Na szczęście od dziś można mierzyć się z wrogami, zbierać tusz, odkrywać tajne przejścia i przemierzać strony komiksowego świata z najlepszym przyjacielem u boku.

Tryb lokalnej kooperacji to najważniejsza, ale nie jedyna zmiana, jaką przyniosła ostatnia aktualizacja Fury Unleashed. Gracze otrzymają również:

Reklama

  • Najnowszą ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Adama Skorupę i Krzysztofa Wierzynkiewicza
  • Tajne przejścia rozmieszczone losowo w świecie gry
  • Wyjątkowy, złoty tusz, który można pozyskać z zabitych wrogów, albo niszczenia przedmiotów rozmieszczonych na planszy. Tusz ten można następnie wykorzystać do zakupu specjalnych przedmiotów, które pomogą w dalszej rozgrywce
  • Elitarnych wrogów - nie tak silnych jak bossowie, ale też bardziej wymagających niż regularni przeciwnicy. Ich obecność jeszcze bardziej urozmaici rozgrywkę
  • Nowych NPCów, których możesz spotkać przemierzając karty komiksu

Fury Unleashed jest aktualnie dostępne we Wczesnym Dostępie na Steam. Gra pojawi się jednocześnie na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch na początku 2019 roku. Kopie preview (PC) są dostępne. 

Fury Unleashed to rogue-lite action-platformer osadzony w komiksowym świecie. Doświadcz podnoszących poziom adrenaliny emocji dzięki szybkiej i dynamicznej rozgrywce. Proceduralnie generowane poziomy i losowe przedmioty spowodują, że każde podejście do gry będzie unikatowe. Całości dopełnia wysmakowana, nowoczesna oprawa 2D.

Chaos wkroczył w komiksowe multiwersum i wszystko stanęło na głowie. Tak oto stałeś się częścią dawno zapomnianej historii i nikt nie pamięta twoich heroicznych wyczynów. Sprawy jednak zaszły za daleko - wszystkie twoje moce zniknęły. Twój cel jest prosty, ale śmiertelnie niebezpieczny - musisz na nowo napisać swoją historię i powtórzyć największe osiągnięcia. Ład i porządek powrócą wtedy - i tylko wtedy - gdy znów staniesz się bohaterem na jakiego czeka świat.

Twoje spluwy to Twoi najlepsi kumple, a tusz to nowe czarne złoto - zbieraj go z poległych wrogów i używaj jako waluty przy ulepszaniu twojego bohatera. Im bardziej dynamiczny i wojowniczy styl gry zastosujesz, tym większe nagrody będą na ciebie czekać. Tylko uważaj na siebie - jeden moment dekoncentracji i marny twój los!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy