Reklama

Forza Horizon 3: Łatka rujnująca zapisane stany gry

Fani szybkich wyścigów na systemy Microsoftu powinni mieć się na baczności. Z bliżej niewiadomych przyczyn twórcy wypuścili do oficjalnego obiegu aktualizację, która może zniszczyć efekty wielogodzinnych sesji gry.

W sklepie Microsoftu zamiast nowej łatki przypadkiem pojawił się ponad pięćdziesięciogigabajtowy build developerski... który zniszczył sejwy użytkowników. "Może tym razem osiągnę w końcu 60 klatek", pomyśleli na start nowego roku właściciele pecetowego Horizona, widząc w windowsowym sklepie nową, gigantyczną łatkę.

Jak się jednak okazuje, wersja .37.2 jest wersją stworzoną do wewnętrznego użytku developerów, którą opublikowano w wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności. Developerzy zalecają, by każdy, kto ją pobrał, natychmiast ją usunął i zainstalował ponownie grę.

Reklama

W innym wypadku FH3 nie będzie w stanie odczytać dotychczasowego sejwa - i nadpisze go nowym, usuwając cał postęp. Nie wiadomo, jakie przyczyny stoją za takim blamażem. Wyrazy współczucia dla każdego fana Forzy, który ma nieszczególnie szybkie łącze, a teraz musi już po raz kolejny pobierać ponad 50 gigabajtów danych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje