FIFA World: Nowa sieciowa odsłona w drodze. Nie dla wszystkich...

​Choć posiadacze komputerów otrzymają tę "gorszą" wersję FIFY 14, EA Sports wydaje się nie zapominać o swoich pecetowych fanach.

Firma zapowiedziała kolejną sieciową wersję swojej piłkarskiej gry - FIFA World. Niestety, nie jest ona skierowana do wszystkich - przynajmniej nie od początku.

FIFA World zaoferuje tę samą rozgrywkę znaną z konsol obecnej generacji, ale zabawa oparta będzie na trybie Ultimate Team, w którym gracze tworzą własne drużyny bazując na zdobywanych (w trakcie gry lub za pieniądze) kartach.

Produkcja powstaje w EA Sports Canada, studiu odpowiedzialnym za główne odsłony serii. Tytuł ma działać nawet na laptopach, choć - co oczywiste - wymagać ma stałego połączenia z siecią, zaś rozgrywka będzie darmowa. W FIFA World znajdzie się ponad 30 lig i 600 klubów - wszystkie licencjonowane. Wśród nich znajdą się liga rosyjska oraz 19 drużyn z Brazylii.

Haczyk? Najprawdopodobniej w grę nie zagrają użytkownicy z Europy i Stanów Zjednoczonych. Jest ona skierowana wyłącznie do Rosjan i Brazylijczyków. Przynajmniej na razie - niewykluczone, że z czasem EA Sports zdecyduje się udostępnić produkcję w  innych krajach. Sugeruje to strona z zapisami do zamkniętej bety, która dostępna jest w języku angielskim (http://goo.gl/b8XV2z). Możemy na niej przeczytać, że angielskie testy gry nie wystartują wcześniej niż za kilka miesięcy.

Premiera zaplanowana jest na listopad tego roku.

Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata elektronicznej rozrywki? Najważniejsze informacje dnia znajdziesz na naszym nowym profilu w serwisie Facebook. Wystarczy kliknąć - POLUB NAS.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy